NewsPOP

LADY GAGA sa rozplakala a s BRADLEYM COOPEROM zadelila neskutočnú show

Áno, možno si hovoríš, že toto je už tak veľmi prepieraná záležitosť, že sa jej neoplatí venovať ďalšiu pozornosť. No dovoľ mi vyviesť ťa z omylu. Čo by sme to boli za hudobný web, keby sme sa aspoň okrajovo nepovenovali tohtoročnému odovzdávaniu prestížnych filmových cien… OSCAROV!

Pieseň SHALLOW od Lady Gaga a Bradleyho Coopera z filmu A STAR IS BORN sa samozrejme podľa očakávaní stala víťazom v kategórii soundtrackových songov. Porazila tak napríklad ďalší veľký hit ALL THE STARS od Kendricka a speváčky menom SZA. V dojemnom videu nižšie si môžeš pozrieť, ako na toto ocenenie reagovala samotná Lady Gaga, ktorá sa veru neubránila slzám.

Lady Gaga Wins The Oscar

“It’s not about winning. What it’s about is not giving up. If you have a dream, fight for it.” #Oscars [via ABC]

Uverejnil používateľ Complex Nedeľa 24. februára 2019

 

Celý soundtrack z filmu A STAR IS BORN nájdeš na našom shope

Na záver ti sem chcem hodiť samotné spomínané vystúpenie. Jasné, nebolo to vôbec po prvýkrát, čo sa táto dvojica predviedla so svojou dychberúcou skladbou, no v tomto prevedení si ju určite zafixujete, aj keby ste naozaj nechceli. Išlo totiž o vôbec najlepšie prevedenie skladby SHALLOW, aké sme doposiaľ mali príležitosť počuť… a viacero ľudí z celého sveta si pri tom kládlo otázku… Nie sú títo dvaja umelci náhodou už aj zosobášení???

@stančo

Komentáre

Odporúčame