ČlánkyEventyHIP-HOP

Nicki Minaj zastávky ruší, KALI vypredáva jednu za druhou!

Celý víkend je v médiách všade na Slovensku i vo svete vo veľkom prepieraná téma zrušeného koncertu Nicki Minaj. Tentokrát sa ale odhliadnuc od toho chcem zamerať na našu domácu scénu, kde sa vďakabohu stále vyskytujú rapperi, ktorí si neulietajú na bársjakých maniéroch, i keď sú u nás na tom skutočnom vrchole. 

Určite tušíš, že narážam na Kaliho. Pokiaľ s ním máš i osobnú skúsenosť, vieš, že je presne taký na internete, ako na televíznych obrazovkách, ako aj naživo. jednoducho stále ten istý Kali, ktorý si neuletel a je to človek, ktorý miluje to čo robí a my ako fans to milujeme rovnako tak. A presne preto sa jeho aktuálne DOVI DOPO TOUR rozbehlo parádne, a Kali vypredáva jednu zastávku za druhou!

Práve včera v Žiline bol ďalší z takýchto hrotov! Osťo zabával ľudí svojimi bláznivými tanečkami na pódiu, tanečníčky boli prekrásne a výborne dopĺňali vystúpenie… nehovoriac o tom, ťe po koncerte sa takmer hodinu Kali ochotne fotil s fanúšikmi!

Posledné vstupenky na ďalší koncert číhaj TU.

Turné prebieha samozrejme ku Kaliho poslednému albumu DOVI DOPO, ktorým potešil všetkých jeho skalných fans. CD sa dostalo na svet napriek tomu, že v tom čase mala na svetlo prísť sľubovaná výberovka so staršími skladbami, nahratými do živej hudby a s novými hosťami. Pri produkcii tohoto projektu však ale vznikli problémy, a tak Kali ako ospravedlnenie nám všetkým zadelil plnohodnotný album, ktorý zožal veľmi príjemný úspech a vidno to i na samotnom vypredanom turné!

Album DOVI DOPO a ďalšie iné stále nájdeš u nás na shopíku

Napriek viacerým informáciám o Kaliho „konci“ sa tak jeho kariéra dostáva cez ten samotný pomyslený strop rapovej scény a varí nám stále nové veci. Aktuálne ho môžeme každú nedeľu vidieť na televíznych obrazovkách ako porotcu novej série HLASU. Na najväčšom hip-hopovom festivale v našich končinách, na HIP-HOP ŽIJE sa jeho veľkého koncertu dočkáme opäť a mám pre teba ešte jednu vychytávku!

Aktuálny Kaliho vydarený tanečný videosingel spolu so speváčkou CLAUDIOU!

Možno si zachytil, možno nie… Ale pred časom Kali na svojom instagrame zverejnil post, kde zavtipkoval o tom, že je dnes moderné variť albumy, ktoré majú slabých 12 trackov. A že ak tomu je naozaj tak, tak v tom prípade nám doteraz mohol priniesť namiesto svojich 9-tich rovno 18 štúdioviek. A že ak tomu je faaakticky naozaj, tak koncom marca sa máme tešiť na nový album. Čo je na tom pravdy? Nevieme… určite ti však viem sľúbiť, že ťa o všetkých bližších správach budem informovať!

Čo povieš, chcel/-a by si od kaliho počuť desiaty album? Daj nám vedieť do komentárov!

 

@stančo

Komentáre

Odporúčame