NewsRAPRozhovory

EXKLUZÍVNE: Vypočuj si vyjadrenie ohľadom (ne)vystúpenia Nicki Minaj priamo od organizátorov

Som si takmer stopercentne istý, že o piatkovom zrušenom koncerte Nicki Minaj si sa toho dnes dočítal už dosť. Celý internet je momentálne zaplavený vyjadreniami k tejto zaujímavej kauze. Aless po svojom vyjadrení schytala od Nicki na Instagrame ban, Separ na túto poctu ešte stále čaká. Ale ktovie, možno sa dočkáme spolupráce. O tom potom.

Po vyjadreniach od sklamaných fanúšikov Nicki Minaj a Juicy WRLDa, našich inflencerov a rôznych webov, prišiel čas vypočuť si aj názor človeka, vďaka ktorému sme na Slovensku zažili už nejednu hviezdu svetového formátu, napríklad Depeche Mode či Rammstein. Tomy pripravil mikrofón a od Andreja Kratochvíla z XL Promotion zistil ako to naozaj bolo. O tíme najlepšej svetovej raperky sme sa dozvedeli naozaj kopu nepríjemných faktov, medzi ktoré patrí napríklad zavádzanie fanúšikov, no i samotných promotérov. Andrej ďalej prezradil to, že zimný štadión nebol vypredaný ani z polovice celkovej kapacity, kvôli čomu sa museli prázdne miesta  sektory zakrývať čiernou plachtou.

Na záver by som dodal len to, že problémy s touto tour a tímom Nicki Minaj hlásili už aj promotéri z iných krajín a my môžme len dúfať, že sa podobná blamáž nebude opakovať.

@plutovski

Komentáre

Odporúčame