NewsEventyHIP-HOP

NICKI MINAJ v Bratislave nevystúpila vôbec! Čo je za tým?

Čo sa udialo včera vo večerných hodinách počas veľmi očakávaného koncertu NICKI MINAJ&JUICE WRLD? Sociálne siete boli zaplavené množstvom vyjadrení o tom, ako sa koncert kazil z hodiny na hodinu. Celý priebeh bol od začiatku narušený tým… že technika, ktorú z predošlého koncertu priamo z Mníchova prevážalo celých 16 kamiónov! Nehovoriac o tom, že 110 členný štáb priviezlo 10 autobusov. No a celý problém začalo to, že tento konvoj mal niekoľkohodinové meškanie!

Tour, ktorá sa mala pôvodne uskutočniť aj s rapperom menom Future sa nestihla včas so všetkým prepraviť z Mníchova a chystanie stageu a všetky prípravy na koncert sa začali v čase, kedy mal už samotný koncert prebiehať. Ľudia boli nervózni, zlyhala organizácia celej akcie, no treba podotknúť, že to nebola chyba agentúry XL Promotion, ktorej sa samotnú Nicki podarilo pritiahnuť až k nám na Slovensko.

 

Ako môžeš vidieť v priloženom vyjadrení od samotnej agentúry, majú za sebou koncerty naozaj veľkých mien svetovej hudby a nikdy sa nestalo, žeby sa koncert zrušil. Na Nicki Minaj vo viacerých videách bola vidieť takpovediac hraná ľútosť, a hoci strávila nejaký čas podpisovaním, či fotením sa, na jej finálnom vystúpení na pódiu zahlásila, že koncert sa ruší pre nedostatočné technické vybavenie štadióna, a tak koncertovať nebude.

Pri hviezde takéhoto formátu by sa však dalo očakávať, že si práve vďaka tej „láske k fanúšikom“ vezme do ruky majk a zadelí svoje najväčšie 2-3 hity acapella, čo by pre ňu nemal byť žiadny problém a fanúšikovia by nezostali takí ukrivdení. Všetky vstupenky budú preplatené nazad. Je stále jasnejšie, že chyba bola spôsobená práve v tíme rapperky, no ona sama celú situáciu vyhlásila za „náš“ problém. Vraj sa na Slovensko určite vráti… no povedzme si, aký obraz nám to spraví vo svete, keď Nicki všade zverejní, že to my sme nemali dostatočné kapacity? Na to sa, samozrejme „prišlo“ až po celých tých hodinách chystania.

View this post on Instagram

Gutted. Heart broken. I can’t believe my fans sometimes. After waiting for hours & hours, they still tried to be understanding. Production was told the building does not have the power to facilitate my lifts (which don’t only move me below & very VERY high above the stage, but also move all our props, furniture, dancers, band, etc.), our lighting rig, fog, cryo, confetti, movies/visuals. They’d get the show powered up then the breaker would basically trip after a few mins. Juice WRLD & I waited while they did this over & over for 3 hours. Some of my fans came from Austria, Nigeria, etc. I met w/a lot of them & they had the best, sweetest energy. I’m so disappointed. Slovakia, I love you so much & I’ll do everything in my power to get back to you as soon as I can. I think the venue/promo team probably didn’t expect a rap show to have such over the top production. We run the risk of someone getting hurt if we start the show & smthng malfunctions mid-show. Sorry we couldn’t have a great night together. We’ll be in Poland on Sunday @ a building that can facilitate our show. ♥️??

A post shared by Barbie® (@nickiminaj) on

Nám ostáva len dúfať, že sa celá situácia v pokoji dorieši a že sa komunikáciu s Nicki a jej tímom nepreruší a v budúcnosti sa k nám vráti v plnej sile. Pretože fanúšikovia si to zaslúžia.

A na záver by som si dovolil ešte jeden osobný príslov. Faktom zostáva, že kapacita štadióna nebola ani zďaleka vyčerpaná tak, ako sa to objavilo na oficiálnych sieťach. V čom je hanba nás domácich fanúšikoch, že sme neboli schopní naplniť koncert pre takúto hviezdu a potom sťažnosti na to, že k nám veľa veľkým mien nezavíta… strácajú na pointe. Prosím, vážme si to, čo pre nás dokázala agentúra XL Promotion urobiť a pri najbližšej príležitosti na takejto veľkej akcii sa dúfam všetci vidíme!

Albumy NICKI MINAJ vieš stále nájsť u nás na shope, tak si urob menšiu radosť aspoň takto

@stančo

Komentáre

Odporúčame