NewsHIP-HOP

OFFSET ohlasuje názov sólo albumu a zverejňuje problémy s otcom, či vo vzťahu s CARDI B

Americké rapové trio MIGOS ti určite predstavovať netreba. Chalani spoločne pred pár rokmi rozbehli raketovú kariéru a ako skupina si srdcia poslucháčov novodobého mumble rapu získali úplne na maximum. Je ale pochopiteľné, že v kariérnom raste si treba svoje vybudovať aj sólo, a tak netrvalo dlho aby začali vydávať i svoje samostatné štúdiovky. A dnes by som ti rád priblížil Dlho odkladaný album od OFFSETA.

View this post on Instagram

FATHER OF 4 MIDNIGHT

A post shared by OFFSET (@offsetyrn) on

Najnovšie informácie od člena MIGOS hovoria o čerstvo zverejnenom názve jeho sóla, ktorý prichádza takpovediac dosť neskoro. Včera na jeho instagrame zasvietil trailer na album, ktorého názov znie FATHER OF 4. Nižšie ti hodím track RED ROOM, kde Offset rapuje okrem iného o svojom tatkovi, o ktorom nič nevie už tri roky od ich posledného telefonátu.

„If my daddy called me right now, I’d get on a jet, buy him a house, give him a million dollars, and I won’t talk to him for another 10 years. At least I’d know he’s straight,“

Celá myšlienka názvu FATHER OF 4 sa samozrejme vzťahuje na Offsetových štyroch potomkov. Snaží sa napraviť chyby svojho otca, a hoci sa podľa vlastný slov životom neprebojoval úplne čisto, chce urobiť všetko pre to, aby na neho boli jeho decká pyšné. Popritom sa aktuálne vyjadruje i ku svojmu naštrbenému vzťahu s Cardi B, s ktorou vychovávajú len pár mesačné bábo. Snažia sa ich problémy dať dokopy ako dospelí ľudia a ich vzťah je vraj na dobrej ceste k zlepšeniu. Držíme palce!

@stančo

 

 

Komentáre

Odporúčame