KLIPNewsHIP-HOPVideo

Krv, blesky, temnota. Sleduj EMINEMA v novom klipe RAINY DAYS! Oznamuje nový album?

Tento rok svoju 30-tku oslávi americký rapper priamo z kalifornského Comptonu, ktorého môžeš poznať pod menom Boogie. Tento čávo si ide veľmi originálnu tvorbu a jeho rapy sú vždy čímsi zvláštne. Nerapuje len tak o ničom, do svojej lyriky dáva veľký význam a jeho tvorba je veľmi umelecká. To sa dá vidieť na viacerých doterajších klipoch, ktoré rozhodne nie sú mainstreamové. Dnes sa budeme baviť o jeho čerstvom albume EVERYTHING´S FOR SALE, ktorý vyšiel pod samotným labelom ShadyRecords…

Sám Eminem Boogiemu prispel svojím featom do výnimočnej skladby RAINY DAYS. Tú si mohol vôbec po prvýkrát v krátkosti zachytiť v minuloročnom kinohite CREED II. Priebežne vyšlo von audio, no teraz sme sa konečne dočkali i oficiálneho videoklipu. A ten teda rozhodne stojí za to!

Je to ďalší veľmi umelecký počin, ktorý vizuálne pekne znázorňuje temný podtón celej skladby. Melancholická atmosféra, blesky, počmárané steny grafiti, krv… čo okrem toho v klipe nájdeš? Sleduj nižšie! Ak sa pozorne započúvaš do Marshallovej lyriky, možno objavíš skrytý náznak čohosi, čo by mohlo tento rok rozdrviť rapovú scénu. Nechcem ti prezrádzať… napíš mi to dole do komentu!

Eminemove CDs a merch vieš stále nájsť na našom shope

@stančo

Komentáre

Odporúčame