KLIPPOPVideo

Prezident ANDREJ KISKA v klipe MIRA JAROŠA? Sleduj nový song!

Bývalý superstarista Miro Jaroš má za sebou už bohatú hudobnú kariéru. Hudbe sa venuje okolo roku 2004, na konte má mnoho albumov, z ktorých je debutov EXOTERIKA. Túto štúdiovku nahral takmer hneď po skončení spomínanej prvej série televíznej showky SuperStar a podarilo sa mu dokonca získať i zlatú platňu za 10 000 predaných kusov. Neskôr vydáva ďalšie albumy, no zlomy v jeho kariére nasledujú, keď vyprodukoval úspešný album Dominiky Mirgovej s názvom NOVÁ a začína sa venovať tvorbe pre deti.

A v tomto bode našiel slabinu slovenského trhu. Začal s motivačnými knižkami pre deti, neskôr sa začala pridávať jedna pesnička za druhou a od roku 2014 pod svojím GALGAN MUSIC vydáva v roku 2019 už dokonca piate CD pre túto najmenšiu cieľovku poslucháčov. 

View this post on Instagram

4.12.2018 – Deň, kedy som stretol nášho pána prezidenta?Súhlasil, že sa objaví v malej úlohe v novom videoklipe Čím chceš byť?Priznávam, že chvíľu pred stretnutím som mal zvláštnu nervozitu, no keď sme si podali ruky, všetko odišlo. Rozprávali sme sa o tom, čo robíme, pousmial sa nad názvom mojej firmy “Galgan” a povedal, že pozná videoklipy Moje telo a Šteniatko?Tiež ma požiadal, aby sme aj naďalej do nakrúcania videoklipov zapájali deti z rôznych zázemí, ukázali rôznorodosť a rovnocennosť všetkých. A ja som mu ten prísľub veľmi rád dal??Urobil na mňa skvelý dojem. Bolo úžasné ho vidieť, ako ešte po nakrúcaní kreslil Valike, Samkom, Šimonkovi & Grétke obrázky alebo si s nimi robil selfie?Ďakujem @andrejkiska bolo mi cťou! PS: Ako to dopadlo si môžete pozrieť v novom klipe o povolaniach, ktorý je už na Youtube? #prezident #videoklip #galgan

A post shared by Miro Jaros (@jarosmiro) on

Veľmi obdivuhodná práca a čísla jeho videoklipov na YouTube hovoria skutočne za všetko. ďalším z radu týchto príjemných detských (a motivačných) záležitostí je song ČÍM CHCEŠ BYŤ, kde sa už v názve dá rozpoznať celá myšlienka tejto veci. Po akých povolaniach deti najviac túžia? Nech už je to akékoľvek, Miro Jaroš sa ti pokúsil ich stručný prierez vytvoriť so svojimi pomocníkmi vo svojom novom klipe. A zahral si tam malú úlohu aj náš (ešte stále) prezident Andrej Kiska!

@stančo

Komentáre

Odporúčame