KLIPHIP-HOP

Vychutnaj si voľnosť a precestuj celým svetom s trackom HOTELIER!

Cez náš YouTube kanál RUKAHORE sa ti opäť pripomína rapper Bio so svojím úplne novým trackom! Dostávame príjemnú skladbu HOTELIER, ktorá odovzdáva jasný odkaz voľnosti. O Vizuál tejto novej veci sa postaral Abdul s OverGroundart. Hoci sa táto vec zrodila ešte koncom roku 2018, kvôli vyťaženosti chalanov z OG vychádza až dnes, ale čakať sa oplatilo.

Bio vec HOTELIER nahrával s Hoodinim do hudby od zahraničného producenta menom Allrounda Beats. Tohto čáva možno nájdeme v Biových trackoch aj v budúcnosti, keďže do neho nahral už celých 5 skladieb. Spomínaný Hoodini sa postaral o aranže kapely a rôzne efekty, no finálny mix a master dal dohromady Palio.

Doterajšie Biove CDs a merch nájdeš na našom shope

„V januári som Ešte stihol jedno Freestyle EP s elitnými menami slovenského freestylu Shomi, Kelso a Ledko. Teraz by som chcel ďalej priebežne vydávať ďalšie skladby na ktorých sa už pracuje a ďalšie nejaké zaujímavé vizuály,“ hovorí Bio.

Ešte na záver mám pre teba jednu zaujímavosť… Aktuálne sa dokončuje úplne nová vec a na nej sa objaví zatiaľ nemenovaný hosť! Zostaň naladený, budem ťa informovať!

@stančo

Komentáre

Odporúčame