KLIPHIP-HOP

EKTOR sa už nechce vracať späť. Sleduj nový klip až zo zámoria!

Asi bez obáv viem vyhlásiť, že Ektor je TOP rapper scény našich západných susedov. Do rapu prišiel aby všetkým ukázal ako sa to robí… a ukazuje to už nejeden rok! Z Albumu na album posúva hranice svojej tvorby a vždy dokáže povedať čosi nové… a to tých albumov naozaj nemá málo. Jeho aktuálnym projektom je MARKO, ktorý je možno posledným Ektorovým albumom na dosť dlhú dobu.

Ten nám priniesol to najlepšie, čo sme od neho vôbec mohli čakať. A ešte o kúsok viac! Poslednú dobu vychádza vec za vecou a dnes sme sa dočkali konečne nového klipu, ktorý je tentokrát venovaný vychillovanej skladbe LEVELY. Vizuál na túto skladbu nám priletel až spoza mora a za mňa ide určite o ejdnu z najlepších vecí albumu MARKO (a dosť možno jedna z najlepších celkovo). Jazda mestom v kabriolete, rapácie na vrchole strechy nad mestom… veď si to odsleduj, nebudem ti prezrádzať dopredu.

A ešte jedna mocná zaujímavosť! Klip skladby LEVELY priamo nadväzuje na vizuál veci MAŠINA. Odsleduj si ten prechod a daj mi do komentu vedieť, či sa ti páči takéto príbehové prelínanie jednotlivých vizuálov!

Album MARKO spolu s merchom stále kúpiš na našom shope

@stančo

Komentáre

Odporúčame