NewsHIP-HOP

Takú tupotku si ešte nezažil. SEPAR zverejnil dokument z najnavštevovanejšej CZ/SK tour!

Keď v prvej polovici roku 2017 prišiel na scénu Separ so svojím tretím sólovým albumom, načisto všetkých dosekal. Album PANCIER bol jednoducho nehorázne ďaleko, takmer všetky tracky sa stali kľúčovými hitmi toho obdobia. Dosah to malo extrémny, hostia boli výborní (dočkali sme sa konečne spolupráce Separ-Spirit) a ako to pri každom správnom albume má byť, i k Pancieru bolo veľké turné!

PANCIER TOUR bolo so svojou 16-tisícovou návštevnosťou najnavštevovanejšou rapovou tour v dejinách československého rapu… a to už ozaj neni vôbec málo. Zastávky gradovali jedna po druhe ja celé sa to vyvŕbilo v bratislavskej HantAréne, ktorú dokázal Separ vypredať ako druhý rapper slovenskej scény po Rytmusovi. Z celého turné bolo však natočených XY hodín materiálu, ktoré sa okresalo na čistý čas jednej hodiny maximálne jtupoty a extrémnej zábavy v podobe dokumentu.

Ten bolo doposiaľ dostupný len na DVD, ale odteraz si ho vieš očekovať celý priamo na YouTube. Toto zákulisie koncertovania načisto ovládol Separangelo, čo je extrémne tupá, úchylná a večne opitá korytnačka-maskot. Keď ťa zaujíma backstage takýchto hrotov, určite si tento dokument nenechaj ujsť!

DVDečko v originále a kopu iných vecí od Separa vieš stále kúpiť na našom shope

@stančo

 

Komentáre

Odporúčame