KLIPNewsHIP-HOP

POULIČNÝ AUTOR TÓNOV s novým klipom ohlasuje ďalší album!

Posledný album od Pouličného autora tónov s názvom FRANTO sme dostali pod stromček minulého roka. Na ňom krásne ukázal, že sa vie orientovať v hociakom žánri, no vtedy sa očividne nezastavil. Začali sa totiž na jeho instagrame postupne ukazovať narážky na nové veci, ktoré by mali prísť čoskoro. Onedlho by sme sa mali dočkať napríklad konečne spoločného albumu zoskupenia MPP, ale vyzerá to tak, že dovtedy ešte prídu iné veľké veci…

Späť, i keď nikdy neodišiel. Len pár dní dozadu sa na YouTube konečne ocitla celá verzia staršej skladby NA NIČ DOBRE NEČAKÁM, ktorej text si už mohol zachytiť v iných veciach. Franto ale nespí na vavrínoch a dnes nám posiela svoj úplne nový videosingel. Jedná sa o úplne čerstvý track s názvom TY A JA s veľmi príjemnym klavírnym doprovodom. Skladba tak pôsobí dosť emočne, a hoci jej videoklip patrí medzi tie jednoduchšie, celé to v sebe nesie veľmi zásadný odkaz.

Merch a CDs od Pouličného autora tónov nájdeš na našom shope

Už v máji tohto roka sa dočkáme ďalšieho sólového albumu od P.A.T.! Silné info, všakže? Vidí sa mi, že všetky tie skryté vsuvky ako táta je spátky, či revenant, konečne dávajú význam!

#REVENANT

@stančo

Komentáre

Odporúčame