NewsHIP-HOP

Chystá BOY WONDER svoj nový sólo album?

Prvý slovenský člen českého labelu TY NIKDY sa očividne rozbieha ako taká mašina. Boy Wonder, ktorého môžeš poznať z dnes už kultového zoskupenia TurboBoost (Billy Hollywood), skupiny BoyBand (Idea) alebo už spomínaného vydavateľstva od našich bratov. Tento mocný MC nám svoj prvý sólo album ŠPINAVÝ POET priniesol ešte v roku 2012 a odvtedy všetci márne čakáme na jeho pokračovanie. V roku 2015 sa síce v kuloároch o čomsi šepkalo, no neúspešne. Občas sa tento trnavský poet ozve s novým singlom, ktorý nám vždy ukáže nespornú kvalitu.

Či už si spomenieme na veci ako Prekrásny Nový Svet, alebo Pandúri. Práve druhá spomínaná skladba bola druhým oficiálnym singlom z vtedajšej chystanej dosky, ktorá sme nikdy nepočuli. 

Merch a CDs z labelu TY NIKDY nájdeš vo veľkom výbere u nás na shope

Len pár dní dozadu sme od Wondera dostali úplne nový videosingel Ukáž Mi Lásku, ktorú nás všetkých načisto rozsekal. A to nielen po hudobnej stránke, ale aj jeho vizuál bol extrémne ďaleko a prehrotený. Veď, kto ti spraví rapujúci jebák, ukáže ti Emmu Drobnú na dojazdoch, či iné nepríjemnosti, ktoré sa v konečnom výsledku ukázali ako veľmi zábavné. Na Wonderovom Facebooku sa ale chvíľku na to objavuje post s fotkou, ktorá nás má pripraviť opäť na čosi nové. Pýtaš sa, že čo?

Už tento štvrtok 21. februára sa môžme tešiť na nový singel! Vrátili sa Vianoce? Boy Wonder STÁLE VLÁDZE a nám zostáva len dúfať, že sa konečne dočkáme i vytúženého albumu!

 

@stančo

Komentáre

Odporúčame