NewsHIP-HOP

Separ sa zastal fanúšičky a vyfackal jej frajera

Slovenská rapová crew DMS rozvírila hladinu domácej scény v závere roka svojím očakávaným tretím plnohodnotným štúdiovým albumom PREPÁČTE OFFICIAL. Hoci sa (do veľkej miery vypredaná) tour začína až onedlho, chalani ešte dávajú samozrejme svoje vystúpenia zo staršími vecami. Tak tomu bolo aj včera, alebo teda piatok 15. februára v meste Trenčín, kde sa odohral ďalší ročník úspešného VIBE festivalu. Koncert sa ale tentokrát nezaobišiel bez menšej potýčky. 

Teda vlastne… popadali poriadne čapáky. A to práve od Separa, ktorý takto razantne poriešil spor odohrávajúci sa priamo pod pódiom. Ako to začalo? Separ prišiel na pódium v značkovom pršiplášti, ktorý hneď na to hodil do davu ľudí pod stageom. O ten sa ale strhla ruvačka, kedy sa jeden z fanúšikov asi uvoľnil o čosi viac, pretože fyzicky nepekne počastoval baby, ktoré tento pršiplášť chceli získať rovnako ako on sám. Bez rešpektu voči nežnejšiemu pohlaviu sa tak dostal do takej menšej bitky, ktorú zrazu ukončila doslova rana z neba. Separ totiž vystúpenie prerušil a pleskol chalankovi pár výchovných. Otraseného fanúšika vyprevadila von ochranka aj s kázňou od chalanov z DMS a tak sa nám tento príbeh skončil.

Video nájdeš v linku nižšie, ale poponáhľaj sa, pretože je len otázkou času, kedy ho YouTube zablokuje, jo?

Ak chceš stihnúť zohnať nejaké tie lístky na PREPÁČTE TOUR, poponáhľaj sa tiež, lebo sa míňajú ozaj rýchlo. Aktuálne zastávky nájdeš TU a keby ti tento lukratívny albumčok ešte stále chýbal v zbierke, aj spoločne s merchom ho vieš stále kúpiť na našom shope. Vidíme sa pri ďalších chuťovečkách zo sveta hudby a pamätaj… baby sa nebijú.

UPDATE:

Hádžem ti sem na doplnenie celkového názoru na vec ďalšie videá z iných uhlov a tiež vyjadrenie od samotného Separa k tomu, jak to bolo jeho očami. 

@stančo

Komentáre

Odporúčame