NewsHIP-HOP

TEKASHI sa priznal ku lúpežiam, streľbe a predávaniu drog!

Ešte takmer celý minulý rok jeho kariéra rástla priam raketovou rýchlosťou. Vytvoril si dokonalo kontroverzný vzhľad, spravil spolupráce s umelcami po celom svete, vytvoril si osobitný prehajpovaný štýl rapu a vypracoval sa na jeho samotný vrchol. Čokoľvek čo vydal, malo obrovskú sledovanosť. Avšak toto všetko len predchádzalo pádu na samotné dno, pretože postupne vyšli najavo i tie nepekné veci z jeho života a ukázalo sa, že má na svedomí toho viac než dosť.

Reč je samozrejme o raperovi menom Tekashi 6ix9ine, ktorý je aktuálne zatvorený a v procese vyšetrovania za prečin, ktorý môžme celkovo zhrnúť pod názvom racketeering. Aktuálne sa svetoznámy newschool rapper priznal ku všetkým obvineniam, ktoré boli uznesené voči nemu a preukázané nejedným dôkazom. Lúpeže, streľba, predávanie drog… toto všetko má tento chaloš na rováši a je smutné, že práve takto raketovo úšpešný rapper, ktorého sledujú aj deti -a ktorý sám tvrdil že Tekashi je len dúha a pozitívny odkaz pre deti- má na rováši takéto zločiny. Pre jeho ochotu vypovedať vo všetkom si odniesol trvdý odkaz od rapovej legendy Snoop Dogg, ktorý ho označil za obyčajného udavača.

My už môžeme len čakať spoločne s Tekashim na rozsudok, ktorého sa však všetci dočkáme až začiatkom roku 2020. Dovtedy si rapper naisto posedí v cele a má dostatok priestoru rozmýšľať nad sebou. hrozí mu totižto trest odňatia slobody až na celých 47 rokov. Ak však bude odteraz už nastálo takto „spolupracovať“ s úradmi, je dosť možné že jeho trest bude o dosť miernejší. 

Tekashiho debut GRADUATION DAY vieš stále nájsť u nás na shope

 

@stančo

Komentáre

Odporúčame