NewsPOP

Homosexuálni muzikanti zavraždili plyšového medvedíka?

Včera sme v rámci Valentína mali možnosť pozrieť si nový vizuál k druhému albumu od YEARS&YEARS, a teda Palo Santo. Jednalo sa samozrejme o vec VALENTINO, kde sa popri  Ollym Alexanderovi ukázal RnB spevák MNEK. Výzor oboch chalošov je na túto dobu asi úplne normálny, no vyniká sa nejakým tým tradičným konvenčným spôsobom. Počúvať túto vec je priznám sa v celku príjemné, no avšak sledovať daný videoklip od začiatku po jeho koniec je namáhavá robota.

Oreintácia oboch hlavných aktérov je nesporná, no týmto sa nejedná o žiadnu urážku, skôr tým chcem vysvetliť fakt, že v klipe nájdeme lupene kvetov, bonboniéry, vaňu plnú peny, plyšáka, či priehľadné prádielko. Zvyknem nerozumieť ženskému afektovaniu, no v podaní mohutného MNEKa to veľakrát vie pôsobiť naozaj humorne. V druhej polovici celého vizuálu sme sa však dočkali ďalšej v celku komickej záležitosti a to toho, že tam dvojica „brutálne“ dobila spomínaného plyšového macka xD Pointa tohto aktu mi kúštik ušla, ale aspoň máme pekný nadpis, nie? Odhliadnuc od tohto všetkého, chalani zadelili skutočne počúvateľný duet, kde sú ich vokály naozaj nespornou kvalitou.

Čo ty? Páči sa ti takýto štýl hudby? Svoj názor mi pokojne pleskli dolu do komentárov a ja sa s tebou lúčim do ďalšieho zaujímavého článku, kde ti opäť priblížim podobnú bizarnosť zo sveta muziky!

@stančo

Komentáre

Odporúčame