NewsČlánky

Legendárny komik a muzikant BILL COSBY za mrežami čaká na svoj rozsudok za sexuálne zneužívanie!

Svetoznámy herec, komik a muzikant Bill Cosby zažíva v jeseň svojho života veľmi krušné obdobie. Aktuálne informácie hovoria o tom, že jeho odsúdenie sa môže pohybovať od troch do desiatich rokov za mrežami, za ktorými aktuálne už nejakú tú dobu je práve vďaka procesu vyšetrovania ohavných činov, ktoré mal komik v minulosti napáchať. Nevieš o čo sa jedná? Nechaj to na mňa, rád ti to celé objasním.

Teda, rád je silné slovo, pretože o týchto veciach sa vieme ako ľudia baviť len s veľkou nechuťou. Jedná sa totiž o nejedno obvinenie na adresu dnes už 81-ročného herca, ktoré sa všetky motajú okolo veci viacnásobného zdrogovania a sexuálneho zneužívania istej Andrey Constand z roku 2004, kedy sa celý tento incident mal odohrať. Na konte má vraj Cosby mať ďalších 10 obetí (ktoré podali obvinenie) svojho sexuálneho zneužívania, čo sa riešilo ešte v prvej polovici minulého roku, kedy bol na kauciu prepustený na slobodu.

Takto si Billa Cosbyho všetci pamätáme z našich detských čias.

V septembri 2018 bol však uznaný vinným a úrady ho umiestnili do väzby, kde stále dodnes čaká na svoj rozsudok. Jeho vek a silnejúca slepota si však vyžadujú sólo celu, kde mu asistujú ďalší väzni v každodenných situáciách.

Ja osobne som od mala vyrastal na jeho legendárnej televíznej showke a ťažké je pre mňa uvedomiť si, že môj obľúbený komik z detstva, skvelý jazzový muzikant a ikona televíznych seriálov dokázala napáchať čosi také, o čom píšem vyššie. SHOW BILLA COSBYHO patrí dnes už k legendárnym seriálom, ktorý bežal na televíznych obrazovkách celých 8 rokov (1984-1992).

Posledné správy o Billovi Cosbym sú, že vo väzbe netrpí. To sú jeho vlastné slová, ktoré ďalej znejú tak, že nemá byť prečo smutný, pretože tak ako sa uznalo pri súdnych procesoch ešte v roku 2005, nevinný je stále rovnako a nemá sa za čo hanbiť. Dokonca o sebe tvrdí, že je politickým väzňom a prirovnáva sa tak ku menám ako Mahátma Ghándhí, či Martin Luther King Jr.

 

@stančo

Komentáre

Odporúčame