Eventy

Vaňa alebo gumené medvedíky. Aj takéto požiadavy má NICKI MINAJ v rámci jej Bratislavského koncertu

Presne o týždeň zažije Bratislava vystúpenie svetového formátu. Zo svojou veľkolepou šou sem zavíta rappová kráľovná Nicki Minaj. My vám teraz prezdradíme aké sú jej požiadavky.

V piatok 22. februára spolu s ňou do Bratislavy príde až 110 členný doprovod v desiatich luxusných autobusoch. Techniku privezie 18 veľkých kamiónov. O celý koncert sa bude starať ďalších takmer 200 ľudí. Nicki Minaj si potrpí aj na svoju ochranu, strážiť ju a jej štáb bude takmer stovka pracovníkov bezpečnostnej služby.

Šatňa samotnej speváčky bude vyzerať ako pre naozajstnú kráľovnú. Musí to byť veľká miestnosť pripravená a zariadená ako izba v päť hviezdičkovom hoteli. Požaduje v nej veľké zrkadlo, ale aj vaňu, množstvo čerstvých kvetov a vonných sviečok. Na relax chce mať k dispozícii kožený gauč a luxusné kreslá. Pripravená musí byť veľká chladnička s bezkofeinovou colou, veľa ovocia, slané chipsy, gumené medvedíky, lízatká a rôzne vitamíny. Napriek tomu, že bude mať v tíme aj osobného kuchára, ktorý pre ňu bude vyvárať dobroty, chce mať po ruke menu z fast foodov v Bratislave, aby si v prípade potreby mohla vybrať.

Koncert Nicki Minaj bude bez pochýb jedným z hudobných vrcholov roku 2019. Kráľovná rapu vystúpi na zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave už v piatok 22. februára. Spolu s ňou vystúpi aj Juice WRLD a domáci zástupca Majk Spirit.

Vstupenky na koncert a všetky informácie nájdete k dispozícií na stránke www.xl.sk.

Komentáre

Odporúčame