NewsHIP-HOP

Chystá KALI svoj ďalší album?

Určite ste do svojich ušiek už aspoň párkrát zachytili silnú správu z prostredia slovenského rapu a to, že sa jeden z našich najpoprednejších rapperov, Kali chystá skončiť svoju pekelne dobre rozbehnuté kariéru. Už vtedy to však celé zadefinoval veľmi jasne a to takto:

V jeho plánoch bol „koniec“kariéry, keď mu prišlo do života obdobie, kedy sa vypísal z textov a jednoducho vyhorel. V plánoch mal na prvom mieste samozrejme rodinu, mala však prísť ešte výberovka v podobe zásoby Kaliho najväčších hitov, ktoré by boli nahraté nanovo do živej hudby a s novými hosťami na featuringoch. S týmto dá veľké turné na rozlúčku a na nejakú dobu hotovenko. 

S týmto celým sa však vyskytli problémy a k sľubovanej výberovke sme sa tak nedostali, ale ako ospravedlnenie nám ku koncu roku 2018 poslal svoj plnohodnotný štúdiový album DOVI DOPO, ktorý bol jemným posunu v Kaliho tvorbe, keďže priniesol pohodové vychillované skladby. Tie boli už šmrncnuté nejakým tým latinom, reaggaetónom a nie už ten striktný tvrdý rap.

Kaliho posledný album DOVI DOPO stále vieš kúpiť na našom shope

Toto CD bolo vyhlásené za určite posledný projekt na nejakú dobu, kde sa sám Kali v outre s nami i rozlúčil.  Ten koniec je vlastne prestávka, kedy sa chce venovať rodine a teda najmä dcérke, ktorú pod srdcom stále nosí jeho partnerka Alica. Aktuálne ho je môžme vídať na televíznych obrazovkách ako jedného z porotcov novej série THE VOICE a s posledným albumom vybehol i na sľubované veľké turné, ktoré prebieha po samých veľkých koncertných kluboch a halách.

Bude tomu ale naozaj tak?

V jeho dnešom instagramovom poste sa posmešne vyjadril k aktuálnemu trendu nahrávania krátkych, 10-12 trackovým albumom. Vraj ak by to tak mal robiť on, tak za svoju 10 ročnú kariéru ich vydá 18, nie „len“ 9. A že ak tomu je naozaj tak, tak v tom prípade môže koncom tohto marca vydať ďalší… žeby sme sa teda naozaj mali dočkať už 10.teho Kaliho štúdiového albumu???

ALE NE

@stančo

Komentáre

Odporúčame