NewsHIP-HOPPlaylisty

Ako znie valentínsky rapový album od PORNHUBU?

Dnes je deň, kedy si všetci zamilovaní zvyknú dávať malé darčeky, bonboniéry, kvietky a podobne. Málokto však skutočne vie, čo to ten sv. Valentín vlastne bol za panáčika. Ja ti preto teraz celú túto záležitosť okolo neho zľahka priblížim, aby si mal/mala aspoň ako-taký prehľad. Takže poďme na to!

Ide o jedného z najslávnejších a najobľúbenejších svätcov, ktorý zomrel samozrejme 14.teho februára ešte niekedy v roku 269. Jeho narodenie je neznáme, no pochádzal z Talianska a ako biskup pôsobil v cisárskom Ríme, kde sa počas jeho živote vystriedalo rovno niekoľko vladárov. A pýtaš sa, že prečo sa tento pánko stal takým obľúbeným, že ľudia jeho meno dodnes slávia 14.teho februára?

Ešte počas vlády istého cisára Claudia bol vyhlásený zákon, že ženatý vojak s povinnosťou starať sa o svoju rodinu je oslabením pre cisárovu armádu, a tak muži z armády mali zakázané uzatvárať manželstvá. Tu však prišiel na scénu biskup Valentín, ktorý tieto zväzky potajme uzatváral napriek tomu, až pokým sa táto správa nedoniesla do cisárových uší a jeho život neukončili ruky kata. Práve preto je dnešok sviatkom zamilovaných…

A prečo ti vlastne o tomto celom píšem? Chcel som ti dať taký menší historický úvodík do toho, čo ti dnešok určite spríjemní.

Najväčšia svetoznáma stránka so šteklivým videoobsahom, Pornhub, vydáva pri práležitosti Valentínskych „osláv“ svoj valentínsky rapový album! Áno, čítaš správne… pornostránka spravila rapový playlist pre tvoje trávenie Valentína! Čo v ňom nájdeš?

Jedná sa o krátkych 6 trackov od autorov ako napríklad Lil Xan, či Tekashi 6ix9ine. Albumík ti hádžem nižšie a ešte takto v závere ti chcem popriať pekný sviatok zamilovaných… ak náhodou nepatríš medzi tú hŕstku vyvolených, ktorých toto celé komerčné šialenstvo obchádza…

Komentáre

Odporúčame