News

Lil Pump pôjde do väzenia!

O túto prekvapivú informáciu sa podelil s fanúšikmi samotný raper v pondelok prostredníctvom instagramu. V krátkom videu Lil Pump prezradil, že bude musieť niekoľko mesiacov stráviť za mrežami. Dôvodom je porušenie podmienky, ktoré už bližšie nešpecifikoval.

Podľa všetkého by to však malo súvisieť s jeho zatknutím v auguste, keď šoféroval Rolls Royce s registračnými dokladmi, ktoré boli na Mini Cooper. To by však možno nebol až taký problém, keby auto nešoféroval bez vodičského preukazu, ktorý údajne nikdy ani nemal. A tak bol ešte len 18 ročný delikvent vzatý do väzby a neskôr prepustný na kauciu 500 dolárov. V priebehu tohto roka tak už ide o jeho druhé zatknutie, keď bol vo februári po prvý krát zadržaný za strielanie zo zbrane v jeho dome v San Fernando Valley. Vtedy polícii tvrdil, že do jeho domu vtrhla skupina mužov a strielali po ňom. 

Zatiaľ nie je známy jeho nástup do výkonu trestu ale pravdepodobne to nebude hneď, pretože sa chystá 14. septembra vydať svoj nový album s názvom Harverd Dropout a ešte v ten istý mesiac k nemu štartuje turné po USA, ktoré by malo trvať až do začiatku novembra.

Komentáre

Odporúčame