News

Klame Travis Scott o predajoch? Nicki Minaj otvára kontroverzné témy

Klame Travis Scott o predajoch? Nicki Minaj otvára kontroverzné témyŠtvrtá epizóda Queen Radio show, ktorú na iTunes robí Nicki Minaj priniela slovnú sprchu. Tá prednedávnom vydala album Queen a v rovnomennej show sa Nicki rozrozprávala hneď na viacero tém. 

“That Auto-Tune man selling fucking sweaters telling you he sold half a million albums.”

„Tento auto-tunový muž, ktorý predáva sk*rvené svetre a hovorí ti, že predal pol milóna albumov.“

Tímito slovami opísala Nicki výrok Travisa Scotta ohľadom predajov jeho albumu ASTROWORLD. Ďalej pokračovala slovami ako: „Keď príde Travis, predá „season pass“, ktorý nemá čo robiť z jeho hudbou a povie, že predal viac ako Kanye a Nas, no tak k*rva nepredal, buď pravdivý.“ Čo tým myslí? Nicki útočí na umiestnenie albumu ASTROWORLD na 1. priečke rebríčku Billboardu. „Season Pass“ totiž funguje nasledovne: ak si fanúsikovia kúpia album budú mať umožnený prístup k predpredaju lístkov na Scottove turné. Nicki teda tvrdí, že Travis získal prvú priečku len vďaka predajú týchto „season passov“. No nemáme dosť tých dissov na Slovensku? A nie je to tak náhodou len závisť? Album Queen totiž debutoval na 2. priečke Billboardu, práve za ASTROWORLD-om. Čo z toho je pravda si zatiaľ môžeme len domýšľať. 

Klame Travis Scott o predajoch? Nicki Minaj otvára kontroverzné témyV rámci tejto show Nicki tiež ľudom oznámila, prečo 6IX9INE nebol súčasťou jeho vystúpenia na MTV Video Music Awards 2018 aj keď chcela. Kompetentní to vraj nedovolili. Ako to bolo naozaj však, bohužiaľ, môžeme len špekulovať. 6IX9INE sa objavil aj na jej najnovšom albume Queen v skladbe FEFE. Z VMA 2018 si rapperka odniesla ocenenie za Najlepšie hip-hopové video:

Na záver show zavŕtala do ďalšej témy a položila ostrú otázku: Viete vy vôbec, že vydavateľstvá robia biznis so streamovacími službami? Ste si vedomí koľko guliek som za vás schytala, aby streamovanie začali rebríčky Billboardu brať vážne?“ V súvislosti s tým, sa vyjadraila aj ku kontraktom, ktoré interpreti podpisujú: „Podpíšte kontrakt a všetka vaša hudba ide vydavateľstvu. Väčšina interpretov nemá poňatia, čo podpisujú, nečítajú to. Väčšina intepretov ani len netuší, čo sa deje.“

Queen Radio show ide pod značkou Apple Beats a vypočuť si ju môžeš na iTunes.

Komentáre

Odporúčame