Eventy

Je považovaná za budúcu hviezdu súčasnej hudobnej scény. Alice Merton vystúpi v Bratislave!

Mladá kanadsko-nemecká speváčka a skladateľka Alice Merton je považovaná za vychádzajúcu hviezdu súčasnej hudobnej scény. Preslávila sa prvým singlom s názvom No Roots a tým si získala veľký obdiv nie len v Amerike, ale aj v celej Európe. Momentálne je na letnom turné a v septembri zavíta aj do Bratislavy! Alice Merton sa za svoju doterajšiu kariéru môže pochváliť víťazstvom European Border Breakers Award 2018 a naviac dokázala to, čo už dlhšiu dobu nikto pred ňou. Súčasne ovládla americký Billboard a európske hitparády.

Slovenskú live premiéru odohrá Alice so svojou kapelou v piatok, 14.9. 2018 v bratislavskom Majestic Music Club-e. Lístky sú v predaji u organizátora online na: www.xl.sk

Debutový singel „No Roots“ prišiel minulý rok do Európy, rovnako ako aj Alice. Prejavil sa ako veľmi úspešný, keď získal prvé miesto v singlovom rebríčku vo Francúzsku, druhé v Nemecku, tretie v Rakúsku a zároveň vo všetkých troch krajinách má platinovú platňu za predaj. Nemenej dôležitá informácia je, že táto 24-ročná speváčka, skladateľka a klaviristka sa okrem spomínaných úspechov umiestnila v TOP 10 hitparádach v ďalších desiatich krajinách.

Je považovaná za budúcu hviezdu súčasnej hudobnej scény. Alice Merton vystúpi v Bratislave!Dôkazom jej potenciálu osloviť fanúšika je už spomínaný tanečný hit No Roots, ktorý máte možnosť počuť aj v slovenských rádiách, alebo hudobných televíziách. V rebríčkoch hranosti podľa IFPI sa dostal najvyššie na 5. miesto, pričom v top 10 bol tri týždne a spolu sa udržal v rebríčku viac ako pol roka.

Alice má na konte zatiaľ len EP No Roots, z ktorého okrem titulnej skladby pochádzajú aj single Hit the Ground Running a Lash Out, ale už teraz je jasné, že speváčku sa pre jej muzikálnosť oplatí sledovať. 

Komentáre

Odporúčame