NewsPOP

Sú obľúbenejší ako Travis Scott, prekonali Bieberov rekord a naozaj preberajú hudobný svet?

Sú obľúbenejší ako Travis Scott, prekonali Bieberov rekord a naozaj preberajú hudobný svet?Sú extravagantní (až moc), na klipoch si dávajú záležať, aj ked sú prefarbené, z ich vzhľadu nie je jasné ich pohlavie a spievajú v dvoch jazykoch naraz. Svet sa za nimi trhá ale je toto naozaj treba? Je dnes naozaj všetko o tom len byť proste čo najviac iný nech to stojí, čo to stojí? Naozaj dnes ľudí zaujme len to, čo šokuje? To nevyzerá ako dobrá cesta. A prečo o tom hovorím? Pozrite sa na tento kórejský boyband…
Šialenstvo okolo Justina Biebera pravdepodobne poznáte. Ak nie, v krátkosti sa o ňom dozvieš TU. No a čo to má  spoločné s týmto všetkým? Kórejský boy band BTS prekonal Bieberov rekord v rebríčku Billboard Social 50. Na jeho prvej priečke sa totiž držia už 57. týždeň po sebe. Dokopy na prvej priečke absolvovali už 87 týždňov. Rebríček je zostavovaný na základe prírastku priateľov, fanúšikov a followerov, na základe počtu návštev webu umelca a na základe počtu vypočutí ich skladieb za týždeň.

Navyše BTS vydávajú 24. augusta album a pôjdu svetové turné takže je tu vysoký predpoklad, že ich popularita porastie ešte viac.  

JE TOTO PODĽA TEBA NORMÁLNE?

Komentáre

Odporúčame