DnBNews

V hlasovaní ľudu získal Avicii ocenenie aj po smrti

V hlasovaní ľudu získal Avicii ocenenie aj po smrtiŠvédsky DJ a produdent Tim Bergling vystupujúci pod menom Avicii od apríla 2018 už nie je medzi nami. Nechcem sa už v tom vŕtať, písali sme o tom v článkoch TU a TU takže k veci. V Štokholme sa 15. augusta konalo najväčšie švédske odovdzávanie hudobných ocenení Rockbjörnen ceremony. Avicii získal oceneni v kategórií Song of the Year / Skladba Roka. Víťaz bol vybraný na základe hlasovania verejnosti a tá vybrala skladbu Without You. Názov skladby k celej situácií neuveriteľne sedí.
Cenu prebral Timov otec Klas a fanúšikom sa poďakoval slovami: Som šťastný, že tu dnes možem byť a poďakovať vám za túto úžasnú cenu, ktorou ste Tima a Sandra ocenili. Ďakujem všetkým, ktorí hlasovali za skvelú skladbu Without You.
Ale asi najviac ďakujem za všetku česť, ktorú ste Timovi a jeho hudbe vzdali. Od fanúšikov a ostatných ľudí, cez kostoly, školy, festivaly a mnoho ďalších. V týchto ťažkých časoch to bolo pre nás až takmer nepochopiteľné a zahrialo to naše srdcia. Obrovské ďakujem pre všetkých.“

Avicii mal pred smrťou vraj problémy s myšlienkami ohľadom zmyslu života a šťastia. Vraj už ďalej takto nemohol žiť a chcel nájsť pokoj. Chceme veriť, že ho teda aj našiel. Rest in Peace.

Komentáre

Odporúčame