News

Leto v štýle MÁM SA FAJN

Leto v štýle MÁM SA FAJN

Letná namotávka MÁM SA FAJN je dokonalým spojením hudby a bezstarostnej energie. Prinesie ti pozitívny vibe a kúsok letnej pohody.  

„Hneď ako sme započuli tento beat, text nenechal na seba dlho čakať. Vedeli sme, že s prílivom pozitívnej energie sa musíme podeliť aj s našimi ľuďmi. Chceme, aby ste si všetci užili leto tak, ako si ho užívame my. Nerieš maličkosti, teš sa z prítomnosti a ži naplno,“ hovorí Jurgiano. 

Rýchle auto, krásne ženy, slnko, voda a vietor vo vlasoch neveštia nič iné, ako dokonalé spojenie obrazu a zvuku. Hlavným režisérom videoklipu je mladý a talentovaný Martin Miko, ktorý je zároveň aj kameramanom. Produkciu mala pod palcom Lesana Kurill. Horúčavy vládli nielen na pľaci, ale aj v zákulisí. O pitný režim celého štábu sa  preto postarala minerálna voda MISS PLUS a auto požičala spoločnosť Mercedes Benz Bratislava. 

„Vážime si to, že sme sa mohli stretnúť v super zostave, so šikovnými a talentovanými ľuďmi, ktorí si spolu s nami užili celé natáčanie a prežili fajn deň.“ hovorí Bonus.

Terapia chystá svoj album na jeseň a singel MÁM SA FAJN nie je posledným, na ktorý sa pred vydaním albumu môžeš tešiť.

Leto v štýle MÁM SA FAJN

 

Created by: Stano Fatul

Komentáre

Odporúčame