News

Malo by fajčenie marihuany na koncertoch skončiť?

Mám taký dojem, že fajčenie marihuany na koncertoch a festivaloch je návštevníkmi týchto akcií na Slovensku brané úplne v pohode aj napriek tomu, že si nie som istý legálnou ani morálnou správnosťou tohto činu. Po morálnej stránke to určite nie je najlepší príklad pre mladých a legálne to asi tiež nebude úplne v poriadku ale keďže zo zákonov sa mi točí hlava, nebudem sa v tom radšej rýpať. Anyway, rapper Action Bronson, pochádzajúci z New Yorku vystupoval 11.8.2018 na Sunny Hill Festival. Ten sa konal v Kosove a očividne tam majú iný prístup k fajčeniu marihuany počas koncertu. Bronsona totiž za fajčenie jointu na pódiu počas jeho koncertu zatkla miestna polícia

Bronson je známy hulič, v júni po fajčenení nového modelu bol tak mimo, že si ostrihal svoju veľkú bradu. Vôbec mu to nešlo a aj keď sa to naozaj snažil zachrániť, skončil oholený. 

Okrem toho dostal Action tento rok rolu vo filme The Irishman. V ňom si zahrá po boku hviezdnych mien ako Robert De Niro, Joe Pesci či Al Pacino. Film je zaležený na biografií nájomného vraha menom Frank „The Irishman“ Sheerana a réžiu má na startosti legendárny Martin Scorcese. Na papieri to znie naozaj nabito.

Komentáre

Odporúčame