News

Kanye West v novej skladbe rapuje aj o tom, ako masturbuje nad fotkami Kardashianiek

Americký rapper a producent Kanye West zverejnil novú skladbu XTCY. Skladba je prvou novou nahrávkou od vydania jeho posledných dvoch albumov Ye (2018) a Kids See Ghost (2018), ktorý nahral s Kid Cudim v rámci rovnomenného projektu. Westovu nahrávku sprístupnil na stiahnutie producent a DJ Clark Kent na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter. Tam v jednom zo svojich príspevkov zverejnil odkaz na webstránku, odkiaľ si priaznivci rappera novinku môžu zadarmo stiahnuť. Kanye autenticitu nahrávky, v ktorej rapuje o manželke Kim Kardashian a jej sestrách, potvrdil zdieľaním Kentovho tweetu na svojom účte.

Spomínaný tweet: “Sitting in the studio with my man [Kanye West] and he said… ‘Clark, let that new “XTCY” joint go!!!’”

„You got sick thoughts, I got more of them. You got a sister-in-law you would smash, I got four of them.”
Damn, those is the sisters. You did something unholy to them pictures. Damn, you need to be locked up. Nah, we need a bigger hot tub.”

Skladba XTCY sa objavila na prvých verziách potenciálneho tracklistu spomínaného albumu Ye, ktorý vyšiel 1. júna. Nedostala sa však naň a rovnako ani na Kids See Ghosts, ktorý vyšiel o týždeň neskôr.

Pred pár dňami sa objavil aj u Jimmyho Kimmela, kde porozprával o dosť zaujímavých veciach. Viac vo videu nižšie.

Kanye Omari West odštartoval hudobnú kariéru v roku 1996, keď ako producent spolupracoval s rapperom Gravom. Známym sa však stal až v roku 2001, keď sa podieľal na albume The Blueprint rappera Jay Z. Debutovú štúdiovku The College Dropout vydal v roku 2004. Nasledovali nahrávky Late Registration (2005), Graduation (2007), 808s & Heartbreak (2008), My Beautiful Dark Twisted Fantasy (2010), Yeezus (2013), The Life Of Pablo (2016) a Ye (2018). S Jay Z okrem toho nahral album Watch The Throne (2011). So všetkými štúdiovkami okrem The College Dropout dobyl americký rebríček Billboard 200. Na konte má 21 cien Grammy.

Zdroj: www.rollingstone.com; SITA.

Komentáre

Odporúčame