News

Americkí rapperi reagujú na hejterské komentáre

V poslednej časti pravidelnej série show Jimmy Kimmel Live! – Mean Tweets – hip hop edition sa postavilo niekoľko vybraných hip hopových umelcov zoči voči nenávistným komentárom namierených na ich osobu. Niektoré komentáre na sociálnej sieti Twitter boli naozaj veľmi negatívne a zákerné. Našťastie väčšina umelcov ich zobralo športovo a s nadhľadom.

Ako prvý otvára show 50 cent, ktorý sa o sebe dočítal, že je “hlupák a potrebuje kopnúť do gulí“. Ten neprajníkovi odkazuje, že by mal zobrať svoje nenávistné myšlienky a umiestniť svoju energiu na niečo viac produktívnejšie. O niečo ďalej sa Big Sean dočíta, že: “práve keď si myslíte, že svet bude možno v poriadku, Big Sean vyjde s novou sr*čkou„. V inom Tweete je zasa Lil Wayne prirovnávaný ku gremlinovi.

Okrem vyššie spomínaných vo videu čítajú nenávistné komentáre A$AP Rocky, Eve, Pusha-T, Remy Ma, Rae Sremmurd, Anderson .Paak, DJ Khaled, Trippie Redd, Tyler The Creator, Awkwafina, Logic, Lil Yachty, Wale, Ty Dolla $ign, Yo Gotti, T-Pain. Ak si chceš spríjemniť deň klikaj dole.

Komentáre

Odporúčame