News

Richard Reynolds prichádza s novým letným hitom (ROZHOVOR)

Richard Reynolds prichádza s novým letným hitom (ROZHOVOR)

Ahoj Richard! Skús sa nám, prosím ťa, v skratke predstaviť pre ľudi, ktorí ťa nepoznajú. Kto si a čo robíš?

Zdravím, dobre pokusím sa v skratke 😀 Som Richard Reynolds, vlastným menom Richard Molnár. Mám 28 rokov, som DJ a producent elektronickej tanečnej hudby. Bývam v Prahe a ako DJ posobím v Českej Republike, na Slovensku a občas aj v zahraničí. Som rezidentom pražského Epic Clubu. A ako som sa už zmienil, okrem djingu sa venujem aj hudobnej produkcii, s ktorou som začal ešte skôr (doma nebol internet a offline hry ma už nebavili :D). Medzi moje najvačšie úspechy patria supporty od svetových DJs ako Harwell, Andrew Rayel, alebo úspech môjho minuloročného tracku Chasing The Love.

Je pravda, že si zo Slovenska ?

Áno je. Som Slovák ako repa. Narodil som sa v Košiciach, s kadiaľ pochádza aj celá moja rodina. Otec v 90 rokoch začal podnikať a posobiť viac v Českej republike, a tak sme sa nakoniec v mojich 11 rokoch presťahovali do Prahy, kde som nastúpil do 6. triedy na ZŠ. Čiže som Slovák, ale moja slovenská gramatika už nebude čo bývala 😀

Ako dlho sa venuješ DJingu a produkcii ?

Fu, no djingu viem presne! Od 30.4.2010. To bolo moje prvé hranie na kamarátovej akcii na poli v stane pre 50 ľudí. A produkcii sa venujem asi od roku 2007 cca.

Vydal si svoj nový track aj s klipom, ktorý vyzerá dosť prepracovane. Kto ho vymyslel a kde sa natáčal?

Celý klip, kameru a strih má na starosti slovák menom Lukáš Kolenič. Strašne talentovaný a šikovný chalan z Bratislavy, s ktorým spolupracujem už dlhšiu dobu. Klip sme točili na začiatku roka v Thajsku na ostrovoch Ko Samui a Ko Tao, kde som vlastne bol poprvý krát, a ako modelku do klipu sme použili Miss Slovensko 2015, Lujzu Strakovú. Musím povedať, že miesta kde sme natáčali boli vážne nádherné a bohužial do klipu sa zmestila ani nie polovica najlepších záberov. Som ale strašne šťastný z konečného výsledku.

Minulý rok si vydal track Chasing the Love taktiež s prepracovaným klikom budeš v tomto pokračovať každé leto ?

Ďakujem, som rád, že sa ti páči. No, aby som pravdu povedal, chcel by som aj častejšie. Je to ale dosť finančne aj časovo náročné. V každom prípade budem sa snažiť, aby som mohol čo najskor priniesť daľší takto kvalitný track a klip.

 

Created by: Stano Fatul

Komentáre