News

Rytmus predáva kebab v novom videoklipe Noční Můra od Sergeia Barracudu

V najnovšom videoklipe Noční Můra si môžete vychutnať zaujímavé zábery, v ktorých uvidíte Pastora ako vyhadzovača alebo Rytmusa, ktorý predáva kebab. Všetko pod palcom Sergeia Barracudu, ktorý spoločne s Rytmusom rapujú o svojich ťažkých časoch v minulosti. 

Ako sa dalo čakať, tak videoklip je na najvyššej úrovni, keďže dosahuje až filmovej kvality. Takéto videoklipy sú v dielni Azurit Kingdom prioritou, pretože chcú, aby videoklip odprezentoval a vystihol skladbu čo najlepšie, ako sa len dá. O tento skvelý videoklip sa postaral Mucha aka Morelo, pričom za kamerou môžete nájsť Jána Moravca. Hudobnú produkciu ošéfoval Dinero Gotti.

Noční Můra sa objaví na pripravovanom albume Pouliční Ekonomická 3 s podtitulom Láska a Loajalita. Album by mal obsahovať 15 skladieb, no fanúšikovia si môžu zaobstarať aj DELUXE verziu, ktorá má až 17 skladieb, takže sa môžete tešiť na dva plnohodnotné bonusy. Okrem Rytmusa sa na albume Sergeia Barracudu predstavia aj Smack, Ektor, Palermo, Pastor a podľa všetkého aj Ego. Album vychádza v septembri 2018. 

 

 

Ak sa chcete o tomto album dozvedieť viac, odporúčam si pozrieť sériu PE3 Diary, v ktorej uvidíte, ako sa album nahrával a taktiež mnoho iných zaujímavostí. 

Komentáre