News

Kandidát na videoklip roka? Travis Scott sa zahral na Boha

Travis Scott zverejnil videoklip na skladbu Stop Trying To Be God z nového albumu ASTROWORLD, v ktorom sa zahral Boha. Klip režíroval Dave Meyers.

Trefný biblický videoklip začína scénou, v ktorej Travis pochoduje s „reálnymi“ ovcami na ulici, čo by malo symbolizovať Mojžiša. Skutočný Boh sa naňho zhora pozerá ako si ide svojou cestou a ako krstí mladých ľudí. Neskôr začne jazdiť na lietajúcom býkovi na oblohe. Boh však nie je príliš nadšený jeho vystupovaním a začne útočiť svojou všemocnou silou. Nakoniec sa zjaví aj Kylie Jenner, ktorá má v náručí malú ovečku, ktorá je v podstate reinkarnovaný Travis. Všetko sa samozrejme odohráva v neuveriteľných záberoch, ktoré určite stáli pekný balík peňazí. 

Okrem toho na skladbe môžete počuť Stevie Wondera na harmonike a vokály od Philipa Baileyho, Kid Cudiho a Jamesa Blakea, ktorý si taktiež uchmatol účasť na tomto diele. Album Astroworld obsahuje 17 skladieb a hostí ako Drake, The Weeknd, Frank Ocean a ďalší. Podľa odhadov sa z neho predalo viac ako 450 tisíc kusov, pričom čísla budú ešte stúpať. Celý album si môžete vypočuť napríklad na Spotify alebo na Youtube.

Komentáre

Odporúčame