News

MPP sa vráti v plnej sile. Na rok 2019 chystajú spoločný projekt!

Ako ten čas letí, že? Keď by ste niekomu v roku 2015 povedali, že trojica zo Šale bude tam, kde je práve dnes, ľudia by vás vysmiali. Lenže časy sa menia a skupina MPP rastie každým dňom aj napriek tomu, že si každý šiel v poslednej dobe vlastnou cestou.

P.A.T. sa zameral na svoju hudbu a vydal minulý rok album 3.U.M.F, pričom koncom decembra 2018 bude vydávať už druhý album FRANTO. Pater vydáva rôzne videosingle a Marock pracuje v štúdiu na vlastných produkciách a sem-tam posunie von zaujímavý refrén či vlastnú skladbu. Samozrejme, že počas tohto obdobia medzi sebou spolupracovali, no samotná skupina išla bokom a všetkému sa nechával voľný priebeh. Až doteraz.

Pred pár dňami P.A.T. pomocou Instagramu oznámil, že po jeho albume FRANTO, sa môžu fanúšikovia tešiť na spoločný projekt skupiny MPP. Ten mal originálne prísť na svetlo sveta už pred 2 rokmi, no plány nevyšli tak ako mali a album, ktorý mal dokonca vybratý aj názov ILLEGAL BUSINESS, nikdy nevyšiel. S odstupom času môžem napísať, že to bolo k niečomu dobré, pretože za tie 2-3 roky nabral každý člen MPP mnoho skúseností či rôznych skills, a tak budeme mať možnosť počuť vyspelejší a technicky lepší projekt, ako sa plánoval predtým. Okrem toho nemáme žiadne nové informácie, takže odporúčam sledovať oficiálny Instagram mpp_crew, kde sa budú postupne pridávať rôzne zaujímavosti o skupine a o ďalších novinkách.

MPP sa vráti v plnej sile. Na rok 2019 chystajú spoločný projekt!

Najnovšia skladba od PATERA vyšla len prednedávnom…

Marock produkoval Ja som MEGA EP a všelijaké skladby iným interpretom, no vydal aj pár singlov. Napríklad videosingel Jediná.

Budú na chystanom projekte od MPP samé bomby? Nechajme sa prekvapiť #throwback.

 

Komentáre

Odporúčame