News

Slovenský Lil Marks si uťahuje z umrnčaných rapperov. Natočil vtipný klip na smetisku

Dnes môže byť rapper jednoducho každý. Či sa vám to páči alebo nie, je to pravda. Ak máš potrebné vybavenie, prístup na internet a vieš aspoň, ako sa postaviť za mikrofón, tak môžeš vydať v podstate čokoľvek. Na jednej strane tu máme slobodu a demokraciu, kde si môže hocikto vydať hocičo (v súlade so zákonom samozrejme, nehehe), no a na druhej strane tu máme množstvo pseudotvorby, ktorá vôbec neodráža skutočnosť či reálne hodnoty autora. A to nehovoríme ani o hudobnej stránke, ktorá je tiež niekedy na zamyslenie.

To by bolo dosť k úvodu, takže môžeme prejsť ku včerajšej novinke UMRNČANÝ FLOW od Marksa, ktorý si pre tento konkrétny track zmenil meno na Lil Marks, aby tak vyjadril svoj postoj ku fejkovým interpretom, ktorí majú skladby založené na „umrnčanom flowe“ bez akejkoľvek hodnoty. Táto skladba pochádza z jeho nového albumu Autogram, ktorý vydal len pred pár dňami spoločne s producentom Fash Flaga, pod záštitou labelu TNT. Vtipný a trefný videoklip mal na starosti šikovný Daniel Andel z Imagine Productions. Točilo sa na smetisku, čo v podstate vyjadruje hudobnú scénu, na ktorej sa tvorí niekedy pekný odpad. Okrem recesie zazneje v skladbe aj nejaký ten double-time. Výsledok tohto diela si môžete vychutnať nižšie. 

O pár dní si budete môcť vychutnať interview s Marksom, ktorý pre vás poctivo pripravujeme. Dozviete sa niečo o novom albume, o tejto skladbe a samozrejme aj o jeho plánoch do budúcna.

Created by @edypeto

Komentáre

Odporúčame