News

TEKASHI 6IX9INE bol okradnutý, zranený a hospitalizovaný

TEKASHI 6IX9INE bol okradnutý, zranený a hospitalizovaný

Dnes nadránom bol podľa informácií z portálu TMZ v Brooklyne okradnutý, zranený a následne hospitalizovaný populárny americký rapper Tekashi 6ix9ine. Údajne šiel domov z natáčania videoklipu, keď mu neznáme auto skrížilo cestu. Vystúpili traja ozbrojení a zamaskovaní muži a rapper bol okradnutý a následkom úderu do hlavy po vyhrážkach sa ocitol v bezvedomí.

Neskôr vraj dotyční muži prišli priamo k domov k matke jeho dieťaťa a odcudzili šperky v hodnote 750 tisíc dolárov a hotovosť v hodnote ďalších 20 tisíc, nikto počas zločinu nebol zranený. Lúpežníci odišli v aute i s rapperom na zadných sedadlách, tomu sa však podarilo vyskočiť a utiecť. Naskočil do náhodného auta s prosbou o pomoc, odkiaľ sa záležitosti následne chytila polícia. Toto bola verzia, ktorú vyrozprával niekomu zo svojich ľudí. 

Najnovší UPDATE však hovorí o celkom inej verzii. Dnes ráno o 4:25 stálo auto, v ktorom bol Tekashi na mieste spolujazdca, na červenej v Brooklynských uliciach. Z ďalšieho auta vystúpili dvaja ozbrojení muži, ukradli vodičov mobilný telefón, vytiahli rappera z auta a spolu s ním zdrhli preč. Pod nátlakom ho odviezli pred dom, kde matka jeho dieťaťa priniesla požadované šperky. Vraj sa mu podarilo jeho únoscom utiecť a zájsť do nemocnice, kde túto verziu príbehu vyrozprával polícii. V tejto verzii sa teda rapper predstavil v menej drsnejšom obraze, na rozdiel od príbehu, ktorý vyrozprával jemu blízkej osobe, a v ktorom samozrejme vyzeral naoko drsnejšie. 

Ťažko povedať, ktorá z týchto dvoch pomerne odlišných verzií je skutočne pravdivá,  názor si zatiaľ môžeme urobiť asi jedine sami, pokiaľ nebudú zverejnené nové informácie. 

Tekashi sa vyjadril k celej situácii na Instagrame:

TEKASHI 6IX9INE bol okradnutý, zranený a hospitalizovaný

Created by: Stano Fatul

Komentáre

Odporúčame