News

6IX9INE a Nicki Minaj ako kráľ a kráľovná New Yorku v novom videosingli FEFE

Stroj na hity. Aj takto môžeme nazvať Tekashiho, ktorý vydáva jednu bombu za druhou. Dnes je to videosingel FEFE, ktorý okorenil spoluprácou s Nicki Minaj!

Po rôznych kontroverzných udalostiach, ktoré sa mu dejú v konštantnom tempe, dokáže vždy prekvapiť niečím novým. Až sa bojíme, čo sa mu stane nabudúce. Väzenie, konflikty, provokácie a beefy aj s tvojou tetou, no predovšetkým hudba, mu prinášajú zaslúžene ovocie. Napríklad aj v podobe nového chainu, ktorý dostal podobu jednorožca „My little pony“ s reálnymi vlasmi. Vraví sa, že táto parádička ho stála takmer 100 tisíc dolárov, pričom si ju môže dať na krk spoločne s postavičkou Jigsawa a číslice 69.

To všetko uvidíte aj v novinke FEFE, ktorú Tekashi teasoval už nejaký ten piatok, no až dnes sme sa dočkali oficiálneho vydania spolu s videoklipom. Čerešničkou na torte je featuring od Nicki Minaj, ktorá nielenže cení dúhového kráľa New Yorku, ale rovno sa pomenovala ako jeho queen, čo len skvelo podporuje jej rovnomenný album, ktorý vychádza už 10. augusta. Tekashi zatiaľ vydal len projekt Day69, ktorý si môžete objednať ako CD alebo vinyl u nás na eshope a čakať na ďalšie jeho počiny. ScuuuuuumGaaaaaaang!

Komentáre

Odporúčame