News

Nicki Minaj ako morská panna? Žiadny problém

Nicki Minaj ako morská panna? Žiadny problémBoj o pozíciu kráľovnej na americkej scéne naberá na obrátkach. Nicki Minaj tento titul zatiaľ patrí, no na päty jej šliape charizmatická ex-striptérka Cardi B. Všetko sa však môže zmeniť po albume s nekompromisným názvom Queen, ktorý Nicki chystá vydať už 10. augusta. Zatiaľ sa dá predobjednať na iTunes.

Album bude obsahovať až 19 skladieb, z ktorých zatiaľ poznáme iba 3, pričom rátame aj dnešnú novinku BED s Arianou Grande. V nej sa rozoberá láska v spálni a všelijaké predstavivosti, ktoré k tomu patria. Nicki nepatrí k ženám, ktoré sú konzervatívne a hanblivé, a tak máte opäť možnosť vidieť jej telo zo všetkých uhlov a v rôznych kostýmoch. Morská panna, červená sexy bielizeň či rôzne šaty, ktoré dávajú do popredia jej krivky. Ariana Grande predvedie príjemný refrén a pohodová letná skladba je na svete. 

Niečo zo samotného natáčania klipu. Neviete, kde sa dá zohnať práca, ako má ten chlap?

 

#BedVideo tomorrow or tonight?… ‍♀‍♀‍♀ @hypewilliams the legend himself

Príspevok, ktorý zdieľa Barbie® (@nickiminaj),

Zaujímavosťou je, že videoklip bude mať dve verzie. Tej druhej sa dočkáme o týždeň, takže buďte naladení. Nezabúdajte, že Future spoločne s Nicki Minaj zavítajú aj do Bratislavy, v rámci ich spoločného turné, ktoré nesie názov NICKIHNDRXX Tour a dočkáme sa ho na našom území už 22. februára 2019. Všetko sa odohrá na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Lístky si môžete zakúpiť už teraz, na tomto odkaze.

Ďalšie skladby z pripravovaného albumu

Komentáre

Odporúčame