Eventy

MAJK SPIRIT, KALI, CELESTE BUCKINGHAM hosťami unikátneho galavečera

Unikátny projekt pod taktovkou prvého koncertného majstra Slovenskej filharmónie, virtuózneho huslistu a skladateľa Jarolíma Emmanuela Ružičku,  miniorchestru Life rock – classical band a jeho R&B hostí. Hosťami galavečera budú Majk Spirit, Kali, Celeste Buckingham a iní. Tento jedinečný hudobný večer je zaujímavým experimentom a spojením klasickej hudby s prvkami modernej.

MAJK SPIRIT, KALI, CELESTE BUCKINGHAM hosťami unikátneho galavečera

Projekt Raper Vivaldi sa odohral len raz, v novembri minulého  roku, ako jedno z predstavení Slovenskej filharmónie a bratislavská Reduta bola beznádejne vypredaná. Na základe obrovského nadšenia z koncertu a veľkého záujmu fanúšikov oboch hudobných táborov, sme sa rozhodli tento projekt posunúť na vyšší level, poskytnúť možnosť zažiť ju naživo pre väčšiu kapacitu ľudí, obohatiť ho novými hosťami a unikátnym audiovizuálnym vybavením. Tento event sa odohrá v noblesnej atmosfére, hostia budú usadení a počas celého večera budú všade prítomné hostesky so špeciálnou obsluhou a exkluzívne namiešanými Royal koktejlmi z našej ponuky.

MAJK SPIRIT, KALI, CELESTE BUCKINGHAM hosťami unikátneho galavečeraProjekt vznikol s cieľom priniesť nezabudnuteľný hudobný zážitok, zrealizovaním myšlienky spájania hudobných žánrov. Ide o odkaz svetovej klasickej hudby s prevedením do súčasnej modernej podoby. Fanúšikova klasickej hudby a aj tí rapoví si nielenže prídu na svoje, navyše budú obohatení o nezabudnuteľný feeling, ktorý je príznačný pre takéto spojenie.

MAJK SPIRIT, KALI, CELESTE BUCKINGHAM hosťami unikátneho galavečera

Lístky v predpredaji nájdete TU: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/raper-vivaldi/

Bližšie informácie na FB: https://www.facebook.com/events/2059870204288803/

http://www.royalevent.sk/

MAJK SPIRIT, KALI, CELESTE BUCKINGHAM hosťami unikátneho galavečeraMAJK SPIRIT, KALI, CELESTE BUCKINGHAM hosťami unikátneho galavečera

Komentáre

Odporúčame