NewsVideo

Tory Lanez zaútočil päsťami na fanúšika pod pódiom (VIDEO)

Veď to poznáte. Zaplatíte si nemalé peniaze za koncert vášho obľúbeného interpreta, stojíte v prvej rade a po výzve, aby ste dali ruky nad hlavu…dostanete výprask? Ehm. Niečo podobné sa stalo včera v Toronte, a tiež nad touto situáciou len nechápavo krútime hlavou. 

Hlavnou postavou celého incidentu je spevák a rapper Tory Lanez, ktorý má na konte niekoľko obrovských hitov, pričom jeho posledný album Memories don´t die ocenili ako fanúšikovia, tak aj kritici. Okrem toho obsadil aj nejaké popredné priečky na prestížnom Billboarde. Tak teda, čo sa vlastne stalo? Tory bol vo svojom rodnom meste Toronto, odkiaľ pochádza napríklad aj Drake a koncertoval so svojim spomínaným albumom, ktorý mu vyšiel len tento rok. 

Jeho koncert je však známy aj tým, že vždy dá ľudom povel, aby dvihli ruky nad hlavu a vytvorili pevný základ, po ktorom sa on bude prechádzať. Je to takzvaný crowd surfing/walking. Väčšinou mu to vychádza, pokojne si môžete pozrieť názorné príklady tu a tu, ale včera sa stalo niečo naozaj nečakané. Zakričal „Hands the fuck up“ a z ničoho nič začal udierať päsťami fanúšika v prvej rade. Keď skončil a ochranka upratala jeho bordel, len dodal: „“I told a n*gga…fuck. Yo, hands up“. Len ťažko sa dá uveriť, že ho rozzúrilo to, že niekto nedvihol ruky nad hlavu tak, ako to chcel on. V komentároch som našiel nejaké tvrdenia, že mu chcel fanúšik ukradnúť hodinky alebo mu povedal niečo drzé. Napriek tomu je otázne, či Tory Lanez reagoval správne v danom momente. Presne pri takýchto incidentoch dokážu ľudia v USA vysúdiť celkom slušné peniaze od známych ľudí. 

 

#ToryLanez Wants All The Smoke, As He Knocks Out Overly Excited Fan!

Príspevok, ktorý zdieľa SFTY News (@sftynews),

 

UPDATE: Tory Lanez sa vyjadril k incidentu v Toronte 

Komentáre

Odporúčame