NewsHIP-HOP

Michajlov čakal 3 hodiny pred väznicou, kde urobil posledný livestream na slobode (VIDEO)

Poznáte ten pocit, keď čakáte pred väznicou na to, kým vás policajti zoberú do výkonu trestu odňatia slobody? Nie? Tak si prečítajte toto. Michajlov je známy rapper z Brna, ktorý mal problémy so zákonom, ktoré vyvrcholili do bodu, keď musí isť na nejaký čas do väzenia.

Nastal však deň, kedy musel nastúpiť do výkonu trestu odňatia slobody. Michajlov pricestoval pred väznicu, kde čakal, kým ho odvedú dovnútra. Nakoniec tam čakal 3 hodiny, a tak urobil pre fanúšikov posledný livestream na slobode, ktorý trval okolo 40 minút. V ňom sa dozviete jeho pocity, ktoré prežíval, pričom prezradil aj mnoho ďalších detailov ohľadom tejto nepriaznivej záležitosti.  

V predaji u nás na shope nájdeš merch FREE MICHAJLOV, ktorý je primárne určený na to, aby mal po odsedení si svojho trestu hudobník nejaké tie finančné prostriedky na nový rozbeh a aktívne pokračovanie v tvorbe. Počas celých 18-tich mesiacov u nás nájdeš viaceré Michajlovove projekty. Napríklad v októbri vyjde album s názvom „1991“ s rôznymi zaujímavými hosťami a okrem toho sa chystá aj menšie prekvapenie v podobe krátkeho EP-čka s doteraz nevydanými trackmi v kombinácii so samotným merchom. My v redakcii mu prajeme, aby mu to zbehlo čo najrýchlejšie a aby sa vrátil v plnej sile! 

Rozhovor, ktorý Michajlov spomínal vo videu, nájdete tu. V takmer polhodinovom videu ti Michajlov porozpráva o svojich posledných albumoch, o rozdieloch medzi nimi, o minulosti, o plánoch do budúcna, ale aj čosi o jeho problémoch s políciou a so zákonom. Proste všetko možné, čo ťa o tomto skutočne produktívnom interpretovi zaujíma, sa dozvieš len u nás v exkluzívnom rozhovore. 


MERCH „FREE MICHAJLOV“ NÁJDEŠ SAMOZREJME U NÁS NA SHOPE

Komentáre

Odporúčame