NewsHIP-HOP

Kto je Slimo a komu hovorí svoje Ahoj?

ČAUKO, HNEĎ NA ZAČIATOK SA NÁM PREDSTAV PRE ČITATEĽOV, KTORÝ ŤA EŠTE NEZAREGISTROVALI.

Ahoj, volám sa Slimo aj keď mám pocit, že tých Slimov sa akosi nahromadilo haha.. tak ale meno mám na krku už 11 rokov. Som zatiaľ z Košíc, v auguste budem mať 26 rokov. Som normálny smrtelník ako asi každý, čo nelieta v oblakoch no držiac sa pravidla „I believe dream come true“.

ČO ŤA VIEDLO K VLASTNEJ TVORBE?

Keď ma kňaz krstil, vraj som vrieskal wouwouwou… povedal, že budem spevák, ale myslím, že to nebude o tom. Rap / r&b vnímam od konca 90-tych rokov ale až v roku 2008 kedy som bol na strednej sa mi dostalo možnosti ísť do štúdia cez kamošov zo školy, ktorý v tých rokoch tvorili. Nebolo toľko štúdií a možnosti ako sú dnes. Tak som začal a dával von veci. Bol som ešte chlapec, nebola to sláva ale ani plytkosť nakoľko som za čias myhiphop.sk mal na YouTube od 30k – 110k views a pozitívny support. Takéto sebazdokonaľovanie išlo roky, no prišiel bod, kedy som dospel a všetkú tú minulosť zmazal.. začal tzv. odznova a poriadne. Z ľudí ktorí som myslel, že úprimne stoja a budú stáť sa vykľuli sokovia, chodia vtláčať myšlienku iným, že som zlým a bársčo horšie, len nech somnou nikto nespolupracuje. Žijem myslením trochu inak. Kto z vás niekedy počul o secrete, vie, že je to 1% z niečoho silného a rozumie o čom píšem. Tým chcem povedať, že každé negatívum príjmam ako niečo čo ťa má v živote usmerniť. Každú jednu ťarchu príjmem s pokorou lebo verím, že to všetko je preto aby keď prídu tie plody či už v hudbe alebo mimo nej, mám na pamäti, že som to nedostal len tak. Preto je Slimo loyal a nie strategický snitch. Inšpiroval ma vždy západ (The Diplomats, ASAP Mob..) a ďalší skvelí umelci. Celkovo spev v kombinácii s rapom ma bral skôr, než si na tom dnešný ľudia idú. Neškatulkujem typ či je to dirty, funky, r&b, je to úplne jedno. Hudba sa má vyjadrovať v každej podobe, veď aj ty sám neješ iba chlieb a neodsudzuješ iné druhy jedál, že? Trošku som sa opustil ale stručnejšie som to nevedel.

CHYSTÁŠ NEJAKÉ EP ALEBO ALBUM, ČI LEN SINGLE BUDEŠ PÚŠTAŤ VON?

Chcel som hodiť EP ale nechcem to hrotiť. Už teraz mám v zásobe 7 songov, ktoré majú vibes a do ktorých som dal celého seba. Kedy to zduchcím neviem, ale rozhodne padne zopár silných singlov ku ktorým chystám klipy.

ČO NÁM VIEŠ POVEDAŤ K POSLEDNÉMU VIDEOSINGLU?

Tento singel je osobne pre mňa najťažší feeling, ktorý mi prevŕtal srdce keď som sa zbalil a odchádzal z noci na ráno od priateľky. Aj keď som nechcel no musel som, inak by moje ja okolnosti zničili. Vďaka šikovnému chalanovi Danielovi Kristlovi je klip vizuálne precítený, no nesmiem zabudnúť poďakovať profi tanečníčkam Pole Diva a Night clubu Lou Lou za priestor a dobre odvedenú choreografiu. Vlastne chcem poďakovať každému človeku, ktorý v živote minul v môj prospech čo i len minútu. PEACE

Vy nám napíšte do komentárov čo si o Slimovi myslíte a ako sa Vám páči jeho hudba…

Komentáre

Odporúčame