News

Ako znejú Biele noci? Supa posúva fanúšikom prvé ukážky v podobe snippetu

Hoci sa už éra skupiny Moja Reč skončila, fanúšikovia si môžu stále vychutnávať sólo kariéry obidvoch rapujúcich členov. Jedným z nich je samozrejme Supa, ktorý mal plány s albumom Biele Noci už v roku 2014, keď vydal svoj debutový projekt Čierne Dni. 

Reprezentant z Handlovej bol vždy lyricky inde ako jeho kolegovia zo scény. Potvrdil to už nespočetne množstvo krát a nemusí si teda nič dokazovať. Jeho druhý album Biele Noci nebude o nič podobné ukrátený. Dnes totižto vyšli prvé ukážky niektorých skladieb, ktoré sú spracované v podobe minimalistického snippetu a je nad slnko jasné, že môžeme očakávať poriadnu kvalitu. Celý album má po hudobnej stránke pod palcom Jozef Engerer. 

Zo samotného albumu vyšla len jediná skladba, ktorá dostala rovno aj klip – Kamenné tváre v spolupráci s Laurou Weng. Videosingel zožal úspech, aj keď poukazuje na smutné veci, ktoré sa na Slovensku vyskytujú. Album Biele Noci si budete môcť predobjednať už čoskoro, pričom dovtedy pribudnú na našom webe nové informácie a aj celý tracklist s hosťami. 

Komentáre

Odporúčame