News

KANYE WEST vydáva očakávaný 10-ty album "YE"

Dnes vydáva Kanye West, popredný áčkový rapový interpet spoza veľkej mláky, svoj dlhoočakávaný projekt. Svoj už v poradí desiaty album nazval príznačným menom „YE“. Dokopy na ňom nájdeš 7 trackov (takže ide v podstate len o EP-čko), ktoré už vybraní ľudia počuli len prednedávnom na párty/listening session v Jackson Hole. Na albume môžeš očakávať ľudí ako ASAP Rocky, Migos, či Young Thug a rovnako sa má obajviť i Kid Cudi a Ty Dolla Sign. 

OCHUTNAJ NAJNOVŠÍ ALBUM 

Okrem  spomínaného albumu si však pre teba Kanye nachystal aj ďalší projekt v spolupráci s Kid Cudim, ktorý vychádza presne takto o týždeň, teda už 8-meho júna a bude niesť názov KIDS SEE GHOST. Pomimo toho vša kanye ani naďalej nezaháľa a vydáva album svojho kolegu z brandže Pusha T-ho(ktorý sa momentálne dočkáva uznania za zdrvujúci diss na Drakea, klikaj na článok TU), a rovnako i album populárnej speváčky Teyany Taylor.

OSTATNÉ YEEZYHO PROJEKTY NÁJDEŠ SAMOZREJME U NÁS NA SHOPE

Už ti môže byť dávno jasné, že kanye naozaj svoju robotu miluje a maká stále ako stroj, pretože takáto produktivita sa u áčkových inteprétov dnes už len tak nevidí. Otázkou ale zostáva, či najnovší album YE naplní svoj potenciál a dobehne úspech svojich predchodcov. Nechajme sa prekvapiť, vidíme sa!

 Created by: Stano Fatul 

Komentáre

Odporúčame