NewsHIP-HOP

Pusha T, A$AP Rocky či nemecký Gzuz? Vypočujte si nové dlho očakávané albumy

Je to presne tri roky čo A$AP Rocky vydal svoj posledný album At.Long.Last.A$AP. Pred pár dňami Rocky predstavil dvojhodinové vystúpenie s názvom Lab Rat, kde sa doslovne testoval. Na konci bolo pustených pár trackov z nového albumu a z nich sme mohli počuť, že to bude opäť obrovská vec. Rocky je jeden z najtalentovanejších umelcov v tejto dobe a ovplyvnil svojim zvukom veľa raperov. Na albume môžeme nájsť hostí ako Kid CudiLauryn HillFrank OceanT.I.SkeptaKodak BlackFrench MontanaPlayboi Carti a ďalších. V každej produkcii na albume okrem producentov mal prsty aj samotný Rocky. Album si môžete vypočuť na všetkých streamovacích službách.

King Push alebo Pusha T, ktorý svoj posledný album tiež vydal pred tromi rokmi dnes prišiel so 7 trackovou nahrávkou. Celý album produkoval Kanye West a hostia na albume sú len dvaja: Kanye West a tohtoročný headliner Hip Hop Žije – Rick Ross. Pôvodne sa album mal volať King Push ale v deň listening session pre novinárov zmenil názov na DAYTONA. Album si taktiež môžete vypočuť na všetkých streamovacích službách.

Posledný album dnešného dňa má na svedomí GZUZ z nemeckého Hamburgu. Tento raper sa stáva stále väčším pojmom aj v Amerike. Posledné tracky vydal pod WORLDSTARHIPHOP a rapová kultúra v USA tvrdí, že to o čom rapuje mu aj veria. Drsné klipy ho sprevádzali vždy tak ako problémy so zákonom. Na albume nenájdeme veľa hostí. Nachádzajú sa tam ľudia ako Bonez MC,  UFO361, Maxwell, LX či Trettman. Do tretice Vám pripomeniem, že aj tento album si môžete vypočuť na všetkých streamovacích službách. V ankete nám povedzte, ktorý z týchto albumov sa Vám najviac páči.

 

Autor: Marcus Pridený

Komentáre

Odporúčame