News

Séria making of videií A Čo Kameruješ dnes oslavuje prvý rok od jej vzniku

Minulý rok vznikol nápad oprášiť kedysi populárne making of videá, ktoré sa už viac menej prestali vyrábať. Máme za to, že to bola celkom škoda, veď ľudia radi vidia zákulisie čohokoľvek s jeho obľúbeným interpretom. Tak sme sa teda rozhodli ísť na vec a priniesť našim fanúšikom to, čo nikde inde neuvidia.

Séria making of videií A Čo Kameruješ dnes oslavuje prvý rok od jej vznikuOslovili sme teda Miša Nemtudu, ktorý s jeho tímom akurát plánovali výrobu videoklipu na Kaliho singel Nová Hra, kde hosťoval Separ. Všetci zúčastnení boli nápadu otvorení, a tak sme teda s našou kamerou vybehli na nakrúcanie. Zrovna tento videoklip bol výnimočný svojimi lokáciami, kostýmami, nápadom a spolu s výbornou skladbou tvoria celok, ktorý sa na YouTube teší vyše 4 miliónom views. Celý priebeh výroby sme zdokumentovali a presne pred rokom 21.5.2017 vyhodili na náš YouTube kanál. 

Prvý diel série A Čo Kameruješ?! zaznamenal úspech a dnes má na YouTube skoro pol milóna zhliadnutí, čo je na making of video celkom pekné číslo.

Rozhodli sme sa v projekte pokračovať a dnes už máme na konte 16 výrob, t.z. 16 making of videií, ktoré videlo bezmála, 1,7 milióna ľudí. Spolupracovali sme s množstvom skvelých interpretov ako sú Kali, Separ, Dara, Nerieš, Rytmus, Majk Spirit, Momo, Sima, Ego, Plexo a iní, ale aj s výrobnými štábmi, ktoré stoja za skvelými vizuálmi skladieb. 

Séria making of videií A Čo Kameruješ dnes oslavuje prvý rok od jej vznikuĎakujeme všetkým za možnosť zúčastniť na výrobach a veríme, že sa čoskoro uvidíme na ďalších chystaných projektoch.

Séria making of videií A Čo Kameruješ dnes oslavuje prvý rok od jej vznikuNájdi si chvíľu čas a pozri sa, na akých výrobach sme za uplynulý rok boli pozrieť.

 

Komentáre

Odporúčame