News

ADiss&Hoodini vydávajú novinku z ich nového albumu, na feate Separ a Šorty

ADiss po roku prichádza s niečím novým a to rovno s DVOJALBUMOM MY. Po zatiaľ jeho najúspešnejšom albume “Červená karta”, odkiaľ pochádzajú skladby ako “Femme Fatale ft. Majk Spirit” a “Daj mi chvíľu”, sa tento 27 ročný Bratislavčan hlási o slovo hneď dvojalbumom, ktorý si celý po hudobnej stránke zobral na starosť producent HOODINI. Tento hudobný mág zo Zvolena sa vďaka jeho širokému záberu od roku 2009 už stretol s mnohými zvučnými menami na spolupráci.

ADiss&Hoodini vydávajú novinku z ich nového albumu, na feate Separ a Šorty

Títo dvaja talentovaní umelci sa začiatkom roka 2017 stretli v spoločných priestoroch štúdia OVERGROUNDart, kde vzájomnou spoluprácou dospeli k vidine spoločného albumu. Z 15tich mesiacov práce nakoniec vzišlo 26 plnohodnotných skladieb bez zbytočných “skitov” a rozmanitosť albumu podmienilo aj 15 hosťujúcich interprétov – SEPAR, KALI, DJ WICH, DAME, MAJSELF, SUPA, DELIK, CIGO, REFEW, TINA, RONIE, ANDES, ŠORTY, PUERTO a DJ MIKROMAN.

ADiss&Hoodini vydávajú novinku z ich nového albumu, na feate Separ a Šorty

Na oficiálnom YouTube kanáli OVERGROUND art chalani skrz 14-minútový snippet predstavujú svoj dvojalbum MY, ktorý je možné už teraz objednať tradične u nás na shope a čoskoro bude dostupný na všetkých streamovacích službách.

Dneska však vychádza ďalší oficiálny track albumu, kde sa na feate predstavili rovno dvaja kvalitní interpreti, Separ a Šorty. Po vlnách západného hiphopu sa zviezli aj chalani z A-TEAM PRODUCTION, ktorí zbúchali vizuál k spomínanému tracku. V skladbe HUDBA A JA očakávaj veľké emócie, názov ti napovedá, čo môžeš od tejto fajnovosti očakávať. Vidíme sa!

SLEDUJ SNIPPET

Prvý singel z albumu MY išiel von už minulé leto. Chalani si spravili “Výlet” aj do príjemných letných rytmov

 

Created by: Stano Fatul

Komentáre

Odporúčame