ČlánkyHIP-HOP

Králi hitov: Rae Sremmurd

Králi hitov: Rae Sremmurd

COME GET HER

Pesnička o dievčatách, ktoré za nimi chodia v kluboch a chcú si s nimi užiť. Track má výborný beat vďaka dvornému producentovi menom Mike Will Made-It a ďalšiemu producentovi z Ear Drummer Records – Marz. Mike Will stojí za drvivou väčšinou úspechu bratov z Mississippi a v jednom rozhovore prezradil, že tento song je jeho najobľúbenejší z debutového albumu dvojice Rae Sremmurd s názvom SremmLife. Všetci traja milujú ženy a jednoducho track opísali trefnou vetou: „We love the other girls, not our exes„.

POWERGLIDE featuring JUICY J

Slim Jxmmi Swae Lee si aj do tretice na ich tretí album SremmLife 3 zavolali legendu z Memphisu. Juicy ako vždy dodal kvalitnú slohu a tak isto sa postaral o produkciu spolu s Mike Willom. Powerglide je ďalší singel z ich tretieho albumu, ktorý môžeme očakávať už v najbližších týždňoch a dvojica nám zatiaľ naznačuje, že sa bude konať o album plný hitov veď posúďte sami.

 NO FLEX ZONE

Opäť Mike Will odviedol skvelú prácu a Rae Sremmurd tak hneď zo začiatku svojej kariéry mali na konte banger celosvetového formátu. No Flex Zone je presne ten song, ktorý Rae Sremmurd vystrelil k hviezdam. Tento song odštartoval kariéru plnú hitov a zároveň bol aj prvým singlom k ich debutovému albumu SremmLife. 

NO TYPE

Pri debutovom albume SremmLife ešte zostaneme. Chillová vec No Type – na produkcii opäť Mike Will. Chalani sa s jednoduchým beatom veľmi pohrali a vznikol z toho chytľavý hit. No Type sa hráva dodnes po kluboch aj keď to nie je typický klubový banger. Hneď ako začne Swae Lee spievať refrén tak celý klub či festival ide automaticky s ním. Track je o ženách čo je typické pre ich tvorbu.

UP LIKE TRUMP

Sonny Digital dal chalanom melodický beat so strašne silnou bassou. Swae Lee a Slim Jxmmi z toho vyťažili maximum a tak ďalší track z ich debutového albumu je aj ďalším bangrom. Bratia v tracku rapujú, že idú stále hore ako išiel Donald Trump. Kto vie či by urobili shoutout keby vedeli dopredu všetko o Donaldovi respektíve ich terajšiemu prezidentovi.

THROW SUM MO featuring YOUNG THUG & NICKI MINAJ

Áno tento track tak isto pochádza z ich debutového albumu. SremmLife proste obsahoval banger za bangrom a je ťažké obchádzať tieto songy, ktoré sú zároveň milníkmi v ich kariére. Mike Will a Soundz uvarili perfektný beat. Rae Sremmurd si zavolali na pomoc Young Thuga a Nicki Minaj čo tiež dopomohlo k tomu aby si tento track pripísali ako ďalší hit na svoje konto. Hostia dodali veľmi zaujímavé slohy a Swae Lee s Slim Jxmmim za nimi nezaostávali. 

BLACK BEATLES featuring GUCCI MANE

Presúvame sa k sequelu SremmLife. Ich druhý album SremmLife 2 obsahoval taktiež množstvo hitov. Black Beatles sa najprv medzi ne moc nezaraďoval ale hneď ako vypustila dvojica spolu s legendou z Atlanty Gucci Maneom klip, tak sa Black Beatles stal ich najväčším hitom. Za obrovským úspechom určite stojí Mike Will a jeho veľmi zaujimavý beat. Song doteraz keď sa niekde hrá tak ľudom vybuchujú hlavy a davy šalejú.

BY CHANCE

Piano od Mike Willa a hneď na to poriadna bassa. Keď začne hrať celý beat spolu s jednoduchým refrénom sa rovná ďalší hit od bratského dua. Prvý singel zo SremmLife 2 bol trošku iný ako veci na ich prvom albume ale nezaostávalo to medzi ich ostatnými trackmi. Každopádne By Chance je tiež jeden z ich najväčších hitov. Či nie?

LOOK ALIVE

Druhý singel z druhého albumu. Trošku pochmúrnejší ale s výborným feelingom. Opäť Mike Will a tentoraz si zavolal na pomoc producenta menom Resource. Look Alive je príjemný track, ktorý zožal taktiež úspech fanúšikov. Chalani si dávajú záležať na refrénoch a to je možno ich poznávacie znamenie. Nie že by slohy mali slabšie ale ľudia sú u Rae Sremmurd vždy zvyknutý na silný refrén tak isto ako to je aj v tomto prípade.

SWANG

Jeden z najlepších trackov z ich posledného albumu. Track sa ale objavil iba na deluxe verzii a produkoval ho P-Nazty. Swae Lee dal v refréne perfektný falzet, ktorý každému utkvel v hlave. Videoklip dostal tiež netradičné rozmery a dodnes ešte zbiera veľké views na ich kanály. Swang neskôr zremixoval aj Travis Scott. Už teraz sa tešíme aké ďalšie bangre majú na nás chalani nachystané na novom albume SreemLIfe 3. Podľa informácií by to malo byť 27 trackov. Tak už sa na to nevieme dočkať. Dole zahlasujte v ankete, ktorý hit sa Vám najviac páči.

 

 

Komentáre

Odporúčame