News

YZOMANDIAS zverejňuje TRACKLIST SVOJHO NOVÉHO SÓLA. Koho z CZ/SK scény tam nájdeme?

Nie je to tak dávno čo nám Yzomandias priniesol videosingel s názvom WWW. O produkciu sa postaral taliansky producent Sick Luke a song zožal nemalý úspech. World Wide Way je prvý oficiálny singel z pripravovaného albumu Sbohem Roxano, ktorý vychádza 30.4. pod Milion+. Dnes sme sa dočkali druhého singla z albumu s názvom Kokalero. Produkciu si na starosti zobral Kyle Junior a videoklip Petr Simon. Cover tak ako fotky z natáčania nafotil Kubo Križo a následný cover art spravil Andreas Gold. Kokalero sa na SpotifyItunes a ďalších streamovacích službách nachádza od nedele. Logic ku novému klipu prináša aj nový merch, ktorý je dostupný na Ruka Hore a  milionplus.cz.

Logic, ktorý si zmenil prednedávnom meno na Yzomandias, vydal včera ďalší track z jeho pripravovaného albumu Sbohem Roxano. Ten vychádza 30.04.2018, pričom môžeme očakávať tie najlepšie bangre, ktoré nás pohltia na najbližšie obdobie.

YZOMANDIAS zverejňuje TRACKLIST SVOJHO NOVÉHO SÓLA. Koho z CZ/SK scény tam nájdeme?

Kontroverzný vzhľad, chytľavé tracky a skvelý flow sú najväčšie prednosti českého ridera zo stajne Milion+. Po trackoch WorldWideWay a Kokalero prináša Yzomandias novinku Nevzlájtejte, ktorá nie je o nič horšia a zaradí sa tak medzi ďalšie bomby na albume, ktorý bude obsahovať celkovo 14 trackov. Česká scéna sa rozrastá a Yzomandias je toho dôkazom. Flexí ako Gott. 

Yzomandiasov merch a CDs si môžete zakúpiť tu 

Podľa najnovšieho príspevku, ktorý dnes pleskol Yzomandias na svoj IG účet, sa jeho fans konečne po dlhom čase teasovačiek na nový album dozvedajú zoznam trackov + hostí, ktoré na vyššie spomínanom sóle SBOHEM ROXANO môžeme očakávať. Album vychádza 30.4. a v tej istý deň bude aj jeho realease party v pobočke Footshopu. Kontroluj to, vidíme sa!

TRACKLIST albumu SBOHEM ROXANO

YZOMANDIAS zverejňuje TRACKLIST SVOJHO NOVÉHO SÓLA. Koho z CZ/SK scény tam nájdeme?

 

Created by: Stano Fatul

Komentáre

Odporúčame