News

Skladbu Our Own Paradise pozná už veľa ľudí, ale len málo kto vie kto za ňou stojí.

TWiiNS predstavujú svoj nový singel, ktorý zaručene poznáte zo seriálu Milenky. Najznámejšie slovenské dvojičky a speváčky Daniela a Veronika Nízlové dnes vydávajú klip ku singlu „Our Own Paradise“ ktorý už mnohí poznajú z upútaviek k seriálu Televízie Markíza Milenky.

„Keď sme skladbu Our Own Paradise počuli po prvýkrát, jednoznačne si nás získala,“ povedali TWiiNSky. „Je to iná hudobná produkcia, ako sú naši fanúšikovia zvyknutí, no ich reakcie na úvodné ukážky na našich profiloch nás presvedčili, že ideme správnym smerom,“ dodávajú.

Režisér videoklipu je šikovný Michal Nemtuda. Zvolil naoko jednoduché zábery na speváčky, kľúčovú úlohu zohráva netradičné nasvietenie doplnené o svetelný efekt lietajúcich motýľov vytvorený pomocou projektora. Hru so svetlom podporil aj v prípade záberov na osobu v tme, ktorej dominuje fosforeskujúci make-up. Veľkú časť videoklipu tvoria aj zábery zo seriálu Milenky, v ktorom Daniela s Veronikou alternujú v úlohe Lindy.

Elektro-soulovú skladbu Our Own Paradise zložil Mike Lesirge, hudobník z Londýna, ktorý je známy svojou hrou na všetkých typoch saxofónov, klarinete, flaute i klavíri. V priebehu svojej kariéry nahrával s takými hviezdami ako Craig David, Sam Smith, Cee-Lo Green a absolvoval turné s Beyoncé, Rihannou, Chrisom Brownom a ďalšími.

 

CD A MERCH KUPUJ TU

Komentáre

Odporúčame