Články

Od Lace Up až po Bloom: Najlepšie tracky – Machine Gun Kelly

Od Lace Up až po Bloom: Najlepšie tracky - Machine Gun Kelly

Colson Baker, známy ako momentálne 27 ročný rodák z Clevelandu, má za sebou úspešnú „27 Tour.“ V 27 mestách predstavil svoj najnovší album „Bloom“, no shows obsahovali aj staršie tracky. Zastavil sa aj u našich bratov Čechov, ktorí kompletne vypredali Forum Karlín a halu obrátili hore nohami. Aj napriek svojmu mladému veku je Bloom už tretí štúdiový ablum. Sám rapper sa vyjadril, že zatiaľ čo General Admission je určený pre širokú verejnosť, Bloom je viac osobnejší a hlavne o tom, kto vlastne Machine Gun Kelly je. Nie je teda pochýb, že MGK priniesol na svetlo sveta mnoho kvalitnej hudby. Dúfame, že sa so svojim tempom nezastaví a nás budú čakať ďalšie pecky a kvalitné shows. Jeho CDs si môžete zakúpiť tu.

Let You Go [Bloom] – Ak ste fanúšik predchádzajúcich albumov, určite ste si všimli, že Bloom je výraznou zmenou. Okrem rýchleho rapu, na ktorý sme boli zvyknutí, Bloom obsahuje vo veľkej miere aj spev a prikláňa sa ku popu. Let You Go je o rozchode, ktorý Kells prežil a chce hodiť za hlavu. Koncept klipu je zo 60 rokov, kde MGK so skupinou predvádzajú koncert pre TV reláciu.

Wild Boy ft. Waka Flocka Flame [Lace Up] – Vtipne založený klip z obdobia Lace Upu. Obdobie, ktoré bolo veľmi divoké a doba prvého prelomového štúdiového albumu s väčšou spoluprácou, a teda vďaka tomu, kto je s ním na feate. Klip odohrávajúci sa v dome zámožnej rodiny, kde si dcéra privedie „obyčajného chlapca“ z ulice, ktorý predstavuje sám MGK s jeho kamarátom. Jej otec ho ihneď pri prvom pohľade zaškatuľkuje ako kriminálnika.

Mind of a Stoner, ft. Wiz Khalifa [Black Flag] – MGK a Wiz Khalifa nemajú len spoločnú ex-priateľku, ale taktiež aj spoločný song. Nie len tak hocijaký, táto spolupráca zažila v roku 2014 veľký úspech a stala sa tak obrovským hitom.

The Gunner [Bloom] – Ďalšia skvelá pesnička z najnovšieho albumu, v ktorej sa drží rappovej línie narozdiel od ostatných, prevažne popových trackov z Bloomu. Samotný song je o tom, ako si ľudia na ňho ukazovali a rozprávali o ňom. No MGK to už nerieši, užíva si a rozpráva príbeh o tom, ako niekedy nemal peniaze a tie roky si nemohol nič dovoliť, no dnes to je už inak.

See My Tears [Lace Up] – Ak by ste pochybovali, že Kells si necení svojich fans, tu máte dôkaz o opaku. Pravdepodobne najsilnejšia pesnička s klipom od tohto pána. Klip tvoria silné momenty fanúšikov a zábery z koncertov.

At My Best ft. Hailee Steinfeld [Bloom] – Ako sám MGK hneď v úvode spomenul, ide o pesničku, ako správu o volanie pomoci. Venovaná pre každého, kto sa hľadá. Nie raz mi slová, do ktorých som sa vedela vžiť pomohli opäť postaviť sa na nohy.

Raise The Flag [Black Flag] – Machine Gun Kelly sa na Twitteri vyjadril, že Black Flag, z roku 2013, nie je mixtape, ale ide o album, ktorý dávajú zadarmo. Objavili sa na ňom mená ako: Pusha T, Meek Mill, alebo taktiež už spomenutý Wiz Khalifa. Pravdepodobne najlepšiou pesničkou tohto počinu je Raise The Flag.

Alpha Omega [General Admission] – Zámerne som sem nepoužila oficiálny videoklip, ale toto video, ktoré zachytáva moment z Hip Hop Kempu. Machine Gun Kelly bol totižto 36 hodín pred samotnou show hospitalizovaný, vďaka zlomenému lakťu, nalomeným zubom a 5 stehom na jeho brade. Na rozdiel od iných interpretov, ktorí už len pri slabej nádche rušia všetky koncerty, odohral s kapelou skvelú show. Bol si pri tom?

Bad Things x Camila Cabello [Bloom] – Aj ten, kto nie je fanúšikom Kellyho musel zachytiť túto známu pesničku. Spolupráca s Camilou Cabello, ktorá je súčasť skupiny Fifth Harmony, priniesla úspech a v tomto roku sme ju mohli počuť takmer v každom rádiu.

Till I Die [General Admission] – Till I Die rozpráva príbeh o jeho rodnom meste a štvrti, ktorú uctieval a vyrastal v nej. Dala mu ozajstnú školu života, kde spoznal svojich najlepších kamarátov, ktorí sú s ním v kapele. MGK ukazuje kde a v čom vyrastal, kde bolo jeho prvé štúdio, jeho byt s graffiti. Do klipu zakomponoval miestných ľudí a detí s myšlienkou, že každý sa môže dostať z diery na svetlo sveta, len musí tvrdo drieť a ctiť si svoju štvrť. 

 

Komentáre

Odporúčame