News

Poznáme hudobníkov ocenených na OTO 2018

Poznáme hudobníkov ocenených na OTO 2018V Slovenskom národnom divadle sa 17. marca večer odovdzávali ceny OTO 2018. Medzi osobnosťami televíznej obrazovky sú už tradične odmeňovaní aj hudobní interpreti a to v troch kategóriách: Hudobná skupina, Spevák roka a Speváčka roka.

V konkurencií Desmodu, Elánu, Kandráčovcov, Fragile, Horkýže Slížea Peter Bič Projektu si cenu pre najlepšiu Hudobnú skupinu odniesli IMT Smile. Ivan Tásler a spol. zaznamenali za minulý rok značný úspech so skladbou Sokoly, ktorá je súčasťou oficiálneho soundtracku k filmu Čiara.

 

Ďakujeme #imtsmile #anketaoto @anketaoto

Príspevok, ktorý zdieľa IMT Smile (@imtsmile),

Na tej sa podieľaľ aj Ondrej Kandráč, ktorý bol nominovaný v kategórií spevák roka. Spolu s ním v tejto kategórií súťažil Lukáš Adamec, Marián Čekovský, Adam Ďurica, Ivan Tásler, Samuel Tomeček či Miro Žbirka. Cenu si odniesol prvý menovaní, Ondrej Kandráč, ktorý spolu so svojou skupinou Kandráčovci hudobne doprevádza jojkársku hudobno-zábavú šou Všetko čo mám rád.

Medzi speváčkami boli nominované Celeste Buckingham, Mária Čírová, Emma Drobná, Jana Kirschnerová, Kristína, Katarína Knechtová a Dara Rolins. Speváčkou roka sa nakoniec stala Mária Čírová, ktorá za uplynulý rok zažiarila skladbou Unikát a najnovšie tiež spoluprácou Padám s Benom Cristovaom, ktorá pochádza z prvého slovenského tanečného filmu Backstage.

Komentáre

Odporúčame